Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Mitsubishi
Tel. (22) 212 60 08
pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

Najnowsze oceny Mitsubishi

~Darek
SUV 1.6 MIVEC 117KM 86kW
Mitsubishi ASX
Normalny,niezawodny.Daje rade wszędzie gdzie wjedzie a ma napęd tylko na przód. odpalany z guzika nie zawodzi. Wesja ASX3 z chowanymi lusterkami itp
~TheVIANT
Sportback 1.8 MVTEC 140KM 103kW
Mitsubishi Lancer IX
Auto wygląd ma rewelacyjny, szczególnie z przodu. I tu jak dla mnie sportback ma agresywniejszy wyglą od sedana, dlatego też na niego się zdecydowałem. Wiadomo, można się czepiać tyłu czyli bańki tłumika która jest "doskonale" widzialna z tyłu. Mnie to nie przeszkadza za bardzo.
~Mateusz
Minivan 1.3 16V 86KM 63kW
Mitsubishi Space Star (1998) I
Auto wygodne i niedrogie jednak ma już swoje lata. Na plus przestrzeń i widoczność, na minus drogie części (często brak zamienników) oraz blacharka. Zadbany model to dobry wybór jednak warto zaglądnąć pod spód oraz na kielichy, ponieważ lubią rdzewieć.
~Konrad
SUV 2.2 MIVEC DID 177KM 130kW
Mitsubishi Outlander II
Wygodny, bezawaryjny SUV. Duży, dobrze jeździ i cały czas nieźle wygląda.
~allmaz
Hatchback 1.8 16V GDI 122KM 90kW
Mitsubishi Carisma
Samochód jest bardzo dobry. Zaskakująco. Lecz ma w sobie jeden mankament, który powstrzymuje od wystawienia oceny celującej. To jest samochód miejski i pod to ma skonstruowany napęd i węzły powiązane: 120 km/h osiąga na 5 biegu przy 3000-4000 obr/min; jest na dłuższej trasie głośno i jest zbyt lekki (czasami są problemy z utrzymaniem drogi). Ta wada przechodzi w zaletę w mieście: ze świateł startuję nie gorzej, niż niektóre drogie BMW, jest...
~Aleksander
SUV 2.0 MIVEC 147KM 108kW
Mitsubishi Outlander II
Bezawaryjny, wygodny, duży, daje poczucie prestiżu i przyjemny w użytkowaniu.
~outek
Terenowy 2.0 i 16V 136KM 100kW
Mitsubishi Outlander I
Samochód należy kupować ze świadomością że części nie kupicie w każdym sklepie. Czasem trzeba poczekać ale z większością części nie ma problemu. Stały napęd rekompensuje w zimie wszystko. Jak chcesz latasz bokiem jak tylno na pędówką albo delikatnie korzystasz z dobrodziejstw stałego napędu. Przy instalacji lpg koszty utrzymania jak małego auta.
~Karina
Hatchback 5d 1.3 Cleartec MIVEC 95KM 70kW
Mitsubishi Colt VII
Jeżdżę autem od nowości (8 lat). Niezawodne, nigdy nic się nie zepsuło. Regularnie serwisowany, raz wymieniane klocki hamulcowe. Auto w miarę dynamiczne, na trasie trzeba redukować bieg, aby poczuć moc. Mały bagażnik, ale wózek (odpowiednio złożony) się mieści. Siedzi się wyżej, wygodnie się wkłada maluchy do fotelików. Dla matki - polecam. Dość wygodne siedzenie, mąż jeździ toyotą verso i często pożycza moje auto, bo wygodniej mu się siedzi.
Dziennik kosztów dla Mitsubishi
7,9
8,4
10,8
~Ironclad
Sedan 1.6 90KM 66kW
Mitsubishi Carisma I
Wygodny, niezawodny mimo wieku i przebiegu oraz rozsądny, jeśli chodzi o koszty eksploatacji samochód. Kupiony, jak większość moich dotychczasowych wozów - z potrzeby chwili - okazał się wiernym towarzyszem zarówno w mieście, jak i na trasie. Automatyczna skrzynia, która stanowiła dla mnie z początku powód do niepokoju, okazała się wyjątkowo przyjemnym dodatkiem, który czyni jazdę w korkach mniej uciążliwą. Oczywiście - w tej beczce miodu jest...
~Robert
Sportback 1.8 DID MIVEC 150KM 110kW