Ocena kierowcy - Mitsubishi L200 II

Maciej O., 18 lat temu
Silnik 2.5 TD 113KM 83kW
Rok produkcji 2001
Mitsubishi L200 II 2.5 TD 113KM 83kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
nie narzkam moje auto 22 miesiace temu wyjechało z salonu przejechałem w tym czsie 137000 km. worząc towary i ciągnąc przyczepe. Jestem pełen podziwu dla tego auta
Nie narzekam wmiare dynamiczny. Ale zrobił się taki dopiero po wizycie w serwisie poniewarz tak to co chwile zapalala sie kontrolka od silnika. Po przeprogramowaniu komputera wszystko jest ok.
u mnie pracuje dobrze. Coprawda za tydzień oddaje do serwisu poniewarz na przegladzie stwierdzili ze jakieś łożysko słychać i będą wymieniać. Ale ogólnie jestem bardzo zadowolony nie narzekam
Do przodu i na boki nie narzekam. ale cofając to można liczyć tylko na lusterka. przydał by się w standardzie czujnik cofania.
wnetrze zaprojektowane bardzo dobrze wszystko pod reka tylko uchwyt na napoje mógłby być lepszy bo żadne kubki do niego nie pasują albo w nim latają albo wogle nie wchodzą
U mnie wentylacja i ogrzewanie działają rewelacyjnie nie mam na co narzekać
przedni rzad siedzen zapewnia pełem komfort. Natomiast z tułu troche mało miejsca na nogi i zbyt pionowe oparcie.
to jest moj pierwszy diesel wiec co do wyciszenia nie mam poruwnania. Ale nie narzekam na nadmierny chałas
Spalanie ma dobre jak na tak duze auto. Przeglądy to już każdy pewnie wie ile to kosztuje ale przeciętnie od 1200 do 1500 za podstawowy. chyba ze trzeba rozrzad wymienic to troche więcej
za te cene przydało by się troche leprze wykonczenie wnetrza naprzyklad ten podstawek na kubki. ale za to mechanika jest super
przez 22 miesiace urzytkowania. (bardzo intensywnego) lusterko lewe(zchodzil chrom) ramiona wycieraczek(odchodzila farba) zawias pod maska (stukotal) gumy na wieszakach ale to od worzenia cięzkich towarów.
przeprogramowanie komputera poniewarz zapalała się kontrolka od silnika i teraz jakies łożysko w skrzyni bedzie wymieniane

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 TD 113KM 83kW [l/100km]

10,2