Ocena kierowcy - Mitsubishi Space Star (1998)

smiechoo, 11 lat temu
Silnik 1.3 16V 86KM 63kW
Rok produkcji 1999
Mitsubishi Space Star (1998) 1.3 16V 86KM 63kW 1998-2005 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
To moj 6 samochod,2 mitsubishi,jestem bardzo milo zaskoczony,pozostane juz przy tej marce,dla mnie prawie idealny.Polecam SS kazdemu,kto pragnie miec tani,ekonomiczny,bezawaryjny samochod.Osiagi silnika nie powalaja,slaba dynamika,lecz nie jest tragiczne,nastepny model wybralbym z silnikiem 1.6.
Maly silniczek,troszke za slaby,lecz odwdzieczajacy sie wysoka kultura pracy,oraz niskim spalaniem.W terenie gorzystym trzeba czesto zmieniac biegi.
Nieudane malzensto,japonsko francuskie,jedynka czasami nie wchodzi,nalezy wysprzeglic jeszcze raz.
Tutaj doskonale,zawieszenie pracuje bardzo cicho,wrecz komfortowo,mniejsze nierownosci sa pokonywane bez wiekszch problemow,zadnych stukow oraz innych niespodzianek.Maly promien skretu.
Jak w vanie,siedzi sie wysoko,widocznosc doskonala,w lusterkach widac praktycznie wszystko.
Wszystko pod reka,niczego nie trzeba szukac,nic dodac nic ujac.
Przecietna wentylacja,paruja mocno szyby,nagrzewa sie raczej powoli po ok.3 kilomatra.Niestety nie mam klimatyzacji.
Jadac tym samochodem ma sie wrazenie ze prowadzi sie duzy samochod,z przodu i z tylu mase miejsca, przesuwana i dzielona tylna kanapa.Z zewnatrz maly,wewnatrz duzy.
Wyciszenie dobre,silnik,praktycznie nie slyszalny,zawieszenie rowniez,glosniej zaczyna sie robic od 120 km/h,lecz nie ma tragedii,mozna swobodnie rozmawiac.Pomimo 13 lat wewnatrz zadnych piskow,trzaskow.Bardzo wygodne siedzenia z przodu,pozwalaja na pokonywanie dlugich tras.Dobre audio.
fantastyczne spalanie,nie spodziewalem sie ze samochod o takich gabarytach i wadze moze spalic tak malo,Przy 90km/h spala ponizej 5 litrow,w miescie mozna zejsc ponizej 7litra.srednie z 10 tysiecy kilometrow wynosi 5,5 litra.To moje pierwsze auto,ktorym moge zrobic trase Niemcy-Polska na jednym zbiorniku paliwa.
Przejechane 10 tysiecy i jak na razie nic,Denerwuje czasami zacinajaca sie elektryczna szyba kierowcy i pasazera,oraz tragiczna francuska skrzynia biegow.
To moj 2 mitsubishi,jak na raze zadnych usterek,poprzednim przejechalem 25 tysiecy,spalila sie jedynie zarowka.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 16V 86KM 63kW [l/100km]

5,8
6,8

Mitsubishi Space Star (1998) – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Mitsubishi Space Star (1998)