Ocena kierowcy - Mitsubishi Space Wagon I

Filip, 14 lat temu
Silnik 2.0 GLXi 101KM 74kW
Rok produkcji 1991
Mitsubishi Space Wagon I 2.0 GLXi 101KM 74kW 1988-1991 - Oceń swoje auto
Silnik : Silniczek krokowy w tym samochodzie dał nieżle popalic wlaściwie japrawdopodobnie to ponieważ obroty silnka falowały ora były problemy z odpaleniem tego samochodu
Przeniesienie napędu : przegub był również wymianiany
samochód przeciętny ani wybitnie się go nie prowadziło ani wybitnie niezawodny posiadał kilka usterek ale lata użytkowania robią swoje więc tez nie ma co się aż tak przyczepiać. Ogólnie auto dla dużej rodziny z niewielkim budżetem finansowym ale tego silnika nie polecam zbyt paliwożerny a moc taka sobie
oceniam na średnio ponieważ jedyna wada to nawalił mi silniczek krokowy, który kosztowal mnie dość dużo nerwów obroty silnika falowały i były problemy z odpaleniem
do skrzyni brak wszelkich zastrzeżeń biegi chodziły gładko i lekko
Jazda tym samochodem całkiem niezle ale do przodujących nie należał jak na auto klasy vanów powinno się spodziewać czegoś lepszego
Duża przednia szyba zapewniała dobrą widoczność, minusem są małe lusterka
wentylacja niezła ale ogrzewanie to już gorzej, ciepło wewnątrz robiło się dopiero po przejechaniu około 6-7 km
samochód był 7 osobowy na 4 osoby przestrzeń doskonała lecz kiedyś wybrałem się w góry 6 osobową załogą i no niestety przyznam iż pasażerom w ostatnim rzędzie było dość nie przyjemnie, ale myślę że dzieciaki z tyłu miały by frajdę
jak na ten rocznik naprawdę nie ma co narzekać
wysokie spalanie napraw w nim było no niewiele : - wymiana przeguba przedniego prawego około 300 zł - wymiana silniczka krokowego lub błąd komputera ceny nie znam ponieważ tego nie zrobiłem - wymiana tłumika i katalizatora około 200 zł
jak na moją kieszeń cena do jakości jest zbyt wysoka
z drobiazgami nie było właściwie żadnych problemów ewentualnie w tą rubrykę podaję wypalonego tłumika i wymiana katalizatora
tutaj jak już nadmieniłem wcześniej problem z silniczkiem krokowym oraz zużyty przegub

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 GLXi 101KM 74kW [l/100km]

8,3