Ocena kierowcy - Mitsubishi Space Wagon III

mekesz, 17 lat temu
Silnik 2.4 GDi 16V 147KM 108kW
Rok produkcji 2000
Mitsubishi Space Wagon III 2.4 GDi 16V 147KM 108kW 1998-2005 - Oceń swoje auto
Idealny samochód dla rodziny.napęd na 4 koła powoduje doskonała jazdę w zimie.Jadąc tym autem człowiek się nie męczy wszystko jest dopieszczone i ładne w końcu to japończyk
Duży zapas mocy odczuwalny zwłaszcza przy wyprzedzaniu.piątka od 70 do 170 km/h.
Samochód poprostu płynie mięciutko i przyjemnie
Idealnie przeszklony ogromne lusterka pozwalają na swobodną jazdę nawet w najbardziej zatłoczonym mieście
Dużo miejsca dla każdego po wyjęciu ostatnich siedzeń można załadować mnóstwo bagażu.duże schowki i zmyślne rozwiązania do tego nie można się przyczepić
Klima chłodzi bardzo dobrze zimą grzeje jak szalony jeżdziłem przy temperaturze -15 było gorąco
Miejsca jest mnóstwo auto jest bardzo przestrzenne
Bardzo cenię ciszę w samochodzie tu mogło być lepiej nie słychać świetnie pracującego podwozia ale słychać silnik szum wiatru ale to dlatego że stylistyka przypomina raczej amerykańskiego vana aniżeli skośnooką kólkę
pali sporo ale rasowy silny i szybki koń musi dużo jeść naprawy nie wiem bo jeszcze nic się nie popsuło chociaż świece które wymieniłem kosztowały 350 zł za komplet a rozrząd 800 zł
auto warte tych pieniędzy. Można kupić za tą samą cenę podobne samochody np vw charan lub nie daj Boże ford galaxy ale to już nie to samo to zupełnie inna jakość
każdy szczegół jest poprostu dopieszczony i nic się nie zepsuło oby tak dalej
Jak na razie samochód jak nowy wcześniej miałem passata to był koszmar wszystko sypało się po kolei

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.4 GDi 16V 147KM 108kW [l/100km]

8,8