Ocena kierowcy - Mitsubishi Space Wagon III

sławek, 15 lat temu
Silnik 2.4 GDi 16V 4X4 147KM 108kW
Rok produkcji 2000
Mitsubishi Space Wagon III 2.4 GDi 16V 4X4 147KM 108kW 1998-2005 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : saskcczyło mnie w tym autku że on ma reduktor
jest super miałem kupić sharona carnivala ale chyba dobrze że nie kupiłem
auto ma bardzo dobry silnik GDI który jest bardzo elastyczny i też ma dobre przyspieszenie
bardzo dobrze nie psuje się chodzi płynie
jak na vana to zadawalający nie wychyla się na zakrętach czy ma się drogi jak przyklejony kocha zakręty
słupki przednie nie przeszkadzają nie tak jak w innych vanach widoczność świetna no i co trzeba tu podkreślić lusterka boczne jak w skani
super wszystko jest półeczka na okulary uchwyty na butelki litrowe lewarek zmiany biegu radio seryjne które świetnie gra a co najlepsze wszystko pod ręką
4 wloty główne dla kierowcy i pasażera w drugim rzędzie znajdziemy 2 wloty pod fotelami a w trzecim jeszcze dwa pod fotelami zimom super bo grzeje od silnika a latem tez super bo 8 wlotów chłodzi tego bydlaka i jest jak w lodówce
super mam wersie 6 osobową można w nim spać przewieść coś długiego jak np drzwi dywan można też chodzić pomiędzy fotelami nikt się nie obija łokciami i nikt nie narzeka że jest mało miejsca
cichutko silnika nie słuchać dopiero zaczyna być głośno jak jest 180 opór powietrza
to auto jest dla wszystkich dla młodych ludzi bo może mieć spojler alufelgi i skórę i jest lans dla ojca z trójkąt dziec który chce mieć szybkie auto o ostrym sportowym stylu ale i też dla starszych ludzi którzy chcą podróżować obszernym autem w luksusie
jeżdżę już półtora roku i co wymieniłem to tylko oleje i klocki hamulcowe i tyle
jak narzazie to nie miałem jeszcze żadnej poważnej usterki

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.4 GDi 16V 4X4 147KM 108kW [l/100km]

10,5