Ocena kierowcy - Mitsubishi Space Wagon III

Mirek, 14 lat temu
Silnik 2.4 GDi 16V 4X4 147KM 108kW
Rok produkcji 2000
Mitsubishi Space Wagon III 2.4 GDi 16V 4X4 147KM 108kW 1998-2005 - Oceń swoje auto
Inne : nic
Karoseria : korozja , korozja , korozja , zjada
Silnik : GDI porażka dziadostwo
Zawieszenie : skrzypi psuje sie
nigdy takich aut nie można nigdzie tego naprawi każdy mechanik na widok silnika GDI mówi NIE naprawie w ciągu 3 lat wydałem na to auto 15 000 tyś co może się jeszcze stać nie wiem ale będzie to kosztować
silnik dynamiczny ale tez zawodny silnik GDI bardzo zawodny cze ba tankować na starciach oryginalnych żadnych podróbek
dobrze ale mogło być lepiej brakuje 6 biegu i ciężko wchodzi
bardzo dobrze trzyma się drogi ni przechyla się na zakrętach
dobra wszystko widzieć nie potrzebne czujnik
nie jest źle ale przydało by się więcej schowków
latem źle wręcz koszmarnie klimatyzacja na max w kabinę nadal gorąco brak wentylatorów tylnich zimom dobrze grzeje poprawnie
dobra ale brak siedzeń w podłodze
straszliwie głośny silnik GDI porażka huczy aż głowa boli
to auto potrzebuje pełny bak i 2 karnisty na 100 km pożera paliwo w mieście 20 L w trasie 18L porażka GDI oszczędny HAHAHA
za 27 000 tys mogłem kupić sharana previe albo espace a nie to dziadostwo nawet dacie jest lepsza nigdy mitsubishi
wymieniłem sprzęgło kosztowało 2300 tyś z wymianom w serwiśie 1100 tyś razem 3400 tyś jazda z nowym sprzęgłem tak jak y go nie było następna cześć do sprzęgło to akumulatorek do sprzęgła 1200 tyś całe sprzęgło 4600 tyś to jest drobiazg
auto psuje się co miesiąc a serwis żąda 1000 zł za naprawę albo więcej nie potrafił nawet dojechać z zakopanego do Sopotu zajechał ale na lawecie wolałem mojego fata zawsze dojechał na miejsce
Mitsubishi Space Wagon III