Oceny Nissan 200SX II

Oceny Nissan 200SX II – wybierz silnik

Najnowsze oceny Nissan 200SX II

~Michal 200sx, prodv@poczta.fm
Coupe 1.8 Turbo 169KM 124kW
Bardzo ladne , szybkie , podatne na tuning , auto dla kogos kto umie , zna sie na tym i ma inne auto na codzien , w innym przypadku powinien kupic super nowy , super dobry egzemplasz i jeździc jak wołgą to moze ze 2 lata bez remontu pojezdzi. POZATYM NIE WIERZCIE W PRZEBIEGI , ja mam 240 i itak byl grzebany wiedz pewnie z 300tys, zobaczncie sobie na allego auta z 2000 roku z kserwisową ! nawet TT czy Z3 maja juz po 150 tys , jakim cudem...
~TURBO maniac
Coupe 1.8 Turbo 169KM 124kW
Ogólnie autko oceniam na 4 z dużym plusem. Jestem z niego w pełni zadowolony, ale głównie dlatego że znalazłem w niemczech egzemplarz w super stanie, bezwypadkowy, z książką serwisową itp. itd. Jazda tym sprzętem to czysta przyjemność, a możliwości tuningu ogromne! Napęd na dupe jest miodzio he he! Jeśli chodzi o części to nie ma problemu. Przegląd Nissana wyszedł taniej niż przegląd Golfa III mojego ojca!!! A wogóle to zaglądnijcie na naszą...
~krzbik@jadamspam.pl
Coupe 1.8 Turbo 169KM 124kW
Auto jest wyjatkowo piekne.Zadne nawet z aut dzisiejszych nie umywa sie do niego pod wzgledem designu. No moze poza kilkoma z naprawde najwyzszej polki.Auto wspaniale sie prowadzi , dysonuje wielka moca. Szkoda tylko ze silnik przy ostrym jego traktowaniu wytrzynuje tak krotko
~kazp@tlen.pl
Coupe 1.8 Turbo 169KM 124kW
Auto ma piekna sylwetke.Dzis nie buduje sie juz tak pieknych aut.Przy nim te wszystkie civiki inne japonce wygladaja i sa jak kupa zlomu.Zaczyna sie era szajsu. Rozumiem ze ma to swoje ekologiczne uzasadnienie ekologiczne ale z drugiej strony nie poge pojac, ze reklama potrafi wmowic ludziom ze tym podoba sie ten chlam. Szkoda ze takich aut jakie budowali japonce na poczatku lat 90-tych juz nie bedzie.
~Tomek
Coupe 1.8 Turbo 169KM 124kW
Nic dodac nic ujac super autko, jak sie je szanuje. W przeciwnym wypadku mozna poniesc znaczne koszty. Pozatym zapraszam wszystkich maniakow nissanow 200sx do klubu Turbokillers www.turbokillers.com
~TURBO maniac
Coupe 1.8 Turbo 169KM 124kW
200SX model S13 (´89-94) to naprawdę konkretna bryka za małą kasę! Ma tylny napęd, silnik turbo, otwiarane lampy, sportową sylwetkę i niezłe kopyto czyli cechy bryki dla faceta z jajami. To auto daje tyle radochy, że można nim jechać 1000km i nie chce się z niego wysiadać - sprawdzone! A dziewczyny same wsiadają do środka :)))
Dziennik kosztów dla Nissan 200SX II
13,3
~hanys
Coupe 1.8 Turbo 169KM 124kW
Auto wybitnie na suche nawierzchnie. raczej na zimę polecam kupić inne - raz ze sie niszczy dwa ze z tylnym napędem jezdzi jak chce i nie zbiera sie odpowiednio. Swoje kupilem za 10 000 PLN zamierzam wpakowac drógie tyle w tuning i tak za 20 klocków mamy praktycznie diabelsko silne prawie nowe autko. Laski oczywiscie mysla ze jest warte 1000000000$.
~adam Grodzisk Maz
Coupe 1.8 Turbo 169KM 124kW
duzy szybki i w sumie ekonomiczny samochod ze sportowym akcentem ludzki bardziej zwracaja uwage jak na mercedesa z 2005 roku czy jakis inny samochod... poprostu jest bardzo malo tych samochdow i chyba daltego:)
2,3
~Archi
Coupe 1.8 Turbo 169KM 124kW
beznadziejne autko dla kolesi z mala kasą i malymi mozdżkami.mialem go w 1995r. a wiec miał wtedy 2latka mimo to rozjechala mu sie turbina,naprwde ludzie kupujci ameryke,nie macie głupich turbinek,poteżne motory i spokój,a osiągi zadowola każdego amatora coupe ,poza tym dużo miejsca,polecam w podobnych klimatach camaro,fireberda lub mustanga a jak naprawde chcecie poszaleć kupcie sobie nawet starą ale corvette
3,3
~cornholio3@wp.pl
Coupe 2.0 Turbo 205KM 151kW
240sx z silnikiem 2400l rzadko sie psuje.posiadacze 200sx narzekaja na padajaca turbine....[to blad]..1800 turbo jest doladowany sprerzarka o owysokiej wydajnosci nieprzecietnej sprawnosci.aby utrzymac te parametry nalezy bezwzglednie kazdorazowo schlodzic ja min.4minuty na biegu jalowym przed wylaczeniem silnika.......[sprawdzone,naprawde pomaga]