Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Nissan
Tel. (22) 212 60 08
pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

Najnowsze oceny Nissan

~Andrzej
Hatchback 1.0 i 16V 54KM 40kW
Nissan Micra II
Auto , nie do zajeżdżenia. Kupiłem sprowadzone z Niemiec w 02. 2007r , ze stanem licznika 83000 km. Do dnia dzisiejszego tj. 23.12.2017 licznik wskazuje 300740 km. Przez10 lat użytkowania wymieniłem ,progi , tarczę sprzęgła ,2 kpl sworzni , 1 kpl. przegubów , 1 kpl. amortyzatorów ,oraz płyny ,klocki i inne drobiazgi. Auto jeżdziło po mieście.
~Bo
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Nissan Qashqai II
Fajne, wygodne autko. Jestem do niego pozytywnie nastawiony i zadowolony. Wystarczający do normalnego użytkowania silnik 1,6 dCi. Słabszych silników nie polecam do tego autka - bo nie jeżdżą - nie ma czym przyśpieszyć. Auto mam nowe, więc nic się jeszcze nie zepsuło. Ale,... właśnie ale na tyle sprzedawanych egzemplarzy mogliby do końca spolszczyć menu auta i troszkę bardziej powinno być intuicyjne, jak również sam kokpit - trzeba się do...
~Olkolek
Terenowy 2.0 dCi 177KM 130kW
Nissan X-Trail III
Osoby, które kupują X-Traila powinny wiedzieć, że nie jest to auto na autostradę, nie jest to też osobówka i nie jest to samochód do miasta. Jeżeli zdajesz sobie z tego sprawę to będziesz zadowolony/zadowolona.
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Nissan Qashqai II
Samochód ładny ,silnik idealny do miasta dobrze się prowadzi i byłoby fajnie gdyby nie usterki.
~joe
Hatchback 0.9 IG-T 90KM 66kW
Nissan Micra V
Auto najlepiej wykonane i najlepiej wyposażone w tym przedziale cenowym. Z poprzednich MICR została tylko nazwa. Auto znacznie większe.
~justka
Crossover Facelifting 1.5 dCi 110KM 81kW
Nissan Qashqai II
Bardzo fajne autko. W sumie trudno się w nim do czegokolwiek przyczepić. Jeździ się bardzo przyjemnie. Jedna bardzo dużą wadą tego auta był jakiś dziwny smród przypominający coś sztucznego, toksycznego, plastikowego pojawiający się od czasu do czasu w kabinie, być może związany z wentylacją. Jeżeli to nie wada tego konkretnego modelu i wada nie do usunięcia, nie kupiłabym tego samochodu.
~Orphan Black
Hatchback 1.5 dCi 82KM 60kW
Nissan Almera II
Auto uzytkujemy od ponad 5 lat. Niewiele było robione przez ten czas, głównie płyny, olej, filtry, klocki itp. W ostatnim czasie konieczna była regeneracja turbiny, ale auto jest intensywnie uzytkowane od 5 lat wjec nic dziwnego. Zawieszenie głośne ale trwałe. Nie robione było NIC. Niestety auto nie jest garazowane i zjada go rdza. Ale niskie spalanie wynagradza wszystko. Ogólnie oceniam na 4+
~Adam
Terenowy 1.6 DIG-T 163KM 120kW
Nissan X-Trail III
Zanim go kupiłem, testowałem kilka z tego segmentu oprócz trójki z niemiec. Volvem XC60 jeździło mi się najlepiej, ale ze względu na cenę go odrzuciłem. X-Trail - duża przestrzeń wewnątrz, wygodne fotele, nic nie skrzypi, łatwo się parkuje, wygodny w trasie. Silnik benzynowy daje radę. Po przejechaniu 500km na jeden raz zero uczucia zmęczenia, przy wyższych prędkościach faktycznie głośno, szczególnie z tyłu, ale w tym segmencie to chyba norma....
Dziennik kosztów dla Nissan
8,7
7,6
10,4
~Jarek
Hatchback 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Nissan Pulsar I
Jest naprawdę dobrze. Auto jeździ bez żadnych niespodzianek
Hatchback 5d Facelifting 1.2 80KM 59kW
Nissan Micra IV
Ładny wygląd, dobra funkcjonalność, ale mnóstwo wpadek jakościowych