Ocena kierowcy - Nissan Almera Tino

Becia, 12 lat temu
Silnik 2.2 dCi 112KM 82kW
Rok produkcji 2002
Nissan Almera Tino 2.2 dCi 112KM 82kW 2000-2006 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : żeby tak wysokie i ciężkie auto nie wychylało się na boki - gratulacje dla inżynierów nissana
Karoseria : Odpadła mi antena dachowa :( - ale to moja wina
Układ elektryczny : Palące sie żarówki postojowe z przodu
Nie oddam mojej almerki, bedę jeździła aż się rozsypie. Jest niezawodna, ani razu mnie nie zawiodła, nawet w najcieższe mrozy. Woże moje Dzieci bezpiecznie i wygodnie.
Nie mam zastrzezeń do silnika, mógłby być mniej słyszalny w kabinie
Biegi wchodzą, nie mam kłopotów ze zmianą. Nie wiem co można jeszcze napisać o skrzyni biegów
REWELACJA, może trochę twardy ale za to jak się trzema drogi ..... Moja poprzednia alfa, mimo że była małym autem, szybko traciła stabilność
Wszystko i wszędzie widzę. Krótka maska, mocno ścięty tył, nie mam problemów z manewrowaniem na parkingu. Jedynie troszkę mniejszą średnice zawracania bym sobie życzyła
Mnogość schowków, półeczek i uchwytów. Sterowanie radiem w kierownicy. Wszystkie prawie funkcje mam w przełącznikach przy kierownicy
Klimatyzacja spokojnie schłodzi całe wnętrze a zimą szybko ściąga z szyb parę wodną. Jedyny przytyk jest taki że wolno sie nagrzewa.
Super. Siedzi się nie jak w aucie ale jak w pokoju. Swoboda i luz
No tu mogło by być lepiej. Na szczęście dźwięk nie męczy a im szybciej się jedzie tym jest lepiej. Ale zimny trochę \"grzechocze\"
Po benzynowcu i to paliwożernym to wydaje sie jazda prawie za darmo :D. Spalanie niskie + praktycznie bezawaryjna jazda = moje super zadowolenia
Jak się zsumuje to co powiedziałem wcześniej - to nie mam co pisać. Lepszego zakupu jeszcze nie miałam
Dwa razy w roku jestem na warsztacie - przed i po lecie. tak mniej więcej wychodzi że jestem co 10 tys. na wymianie oleju. Wymiana filtrów i jak potrzeba elementów zawieszenia (końcówki drążków itp.) Przez 4 lata z innych części wymieniłem czujnik ABS i obudowe pilota przy kluczyku
Brak poważniejszych usterek

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 dCi 112KM 82kW [l/100km]