Ocena kierowcy - Nissan Almera I Hatchback

mikekoz, 16 lat temu
Rok produkcji 1996
Nissan Almera I Hatchback 1.6 99KM 73kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Silnik : zbiera się bardzo dobrze tak jak moj były seat toledo 2,0 150km
Silnik : wariacje obrotów. był czyszczony przepływonierz i silnik krokowy
Inne : wpitala płyn chłodzacy nie wiadomo któredy uchodzi
Karoseria : lataja i klekoczą szyby boczne
autko super tylko trzeba przy nim porobić i mieć głowę do tego
bardzo dobrze się zbiera na światłach golfikIII gt wymięka fajne krótkie przełożenia i elastyczny przy tym. - pływa mi na obrotach coś jest nie tak !! przy otwartych drzwiach faluje mi wskazówka od obrotomierza a przy hamowaniu albo zrzucaniu biegów schodzi na 400/500 obr. przepływomierz i silniczek krokowy ok pod komp. też ok proszę o pomoc piszcie na maila : mikekoz@o2.pl
dla mnie rewelacja może 1 modła być troche dłuższa
precyzyjny to fakt!! twardy jak na nasze dziury szybko sie łączniki wybijają po równej drodze jak po stole
do przodu ok! boki ok! a do tyłu (nie jeżdze ) a jeśli muszę to mam lusterka
ok fotel kierowcy mi skrzypi i podciąganie siedziska nawaliło
hmm chyba dobrze nie znam sie na tym
przód ok z tyłu nie jeździłem ale nikt się do tej pory nie skarży bo komunikacja miejska działa bez zarzutów ;-)
tu mam problem 1. plastiki skrzypią 2. ja pod maską nie mam żadnej otuliny poprzednie miały więc jakby głośno ale to 3tys obr. powyżej silnik się ożywia dźwięki też się wzmacniają pow 190 km jeszcze idzie wytrzymać poza tym mam fajne radyjko i niezłe głośniki
części tanie nie ma szoku że to japończyk ale jest problem z dobrym mechanikiem który zna się na japończykach ja w całej łodzi znalazłem 1 który ma komp. do nissanka ( złącze japońskie ) komp. wykazuje ze jest ok a nie jest hmm to dziwne nie!! spalanie szok miasto ok 11,5l strasznie benzyny oczywiście
ciężko powiedzieć bo za diagnozy trzeba zapłacić a efektów jak nie było tak nie ma
są jak w każdym
niby są niby ich nie ma !! samochodu nie chce sprzedawać bo jest naprawdę wyjatkowy chce go naprawić ale nikt nie zna przyczyny usterek ( w drodze nigdy mnie nie zawiódł )

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 99KM 73kW [l/100km]

9,8