Ocena kierowcy - Nissan Almera II Sedan

czerwi, 19 lat temu
Silnik 1.5 16V 98KM 72kW
Rok produkcji 2003
Nissan Almera II Sedan 1.5 16V 98KM 72kW 2002-2006 - Oceń swoje auto
w sumie to jestem zadowolony, chociaz plastiki moglyby byc lepiej spasowane, troszke drazni brak regulacji natezenia oswietlenia deski rozdzielczej,nie starannie wykonany przelacznik oswietlenia kabiny( jak sie go nie rusza to nie ma z nim problemow),schowek na rekawiczki moglby miec oswietlenie; hamulce bardzo dobre,uklad kierowniczy precyzyjny,wstrzasy nie przenosza sie na kierownice, fotele twarde i wygodne,zawieszenie rowniez twarde przez co troszke glosno pracuje ale auto drogi trzyma sie bardzo dobrze,istotna zaleta zawieszenia jest jego wysokosc i duze fabryczne kola (15") co sprzyja pokonywaniu naszych polskich kraweznikow,o predkosci informuje nas licznik oraz duzy szum wiatru, powyzej 140 auto zaczyna reagowac na podmuchy wiatru,bagaznik spory (sedan), ale mala dziura po polozeniu tylnych siedzen, a najbardziej podoba mi sie haczyk na zakupy po prawej stronie konsoli srodkowej, fabryczne glosniki clariona sa bardzo dobre, moze nie glosne ale czysto graja-razem z radiem i zmieniarka tworza wdzieczny duet ktory pozwala zapomniec o szumie wiatru:))))
troszke mulowaty, od okolo 160 km/h auto rozpedza sie bardzo wolno, silnik dobry ale auto za ciezkie
szybko i w miare precyzyjnie, tylko 2 niechce specjalnie wchodzic na pol sprzegla ale auto sportowe nie jest
troszke tylem buja ale prowadzi sie stabilnie, troszke glosne to zawieszenie
calkiem dobrze tylko przeszkadza mi lewy przedni slupek
wszystko jest tam gdzie powinno, tylko troszke drazni wlaczanie swiatel drogowych
chlodzenie i nagrzewanie bez problemu, ale przy zamknietym obiegu powietrza lubia szyby parowac
przod rewelacja, jesli chodzi o tyl to mam wrazenie ze w felicji jest wiecej miejsca na nogi
powyzej 120 km/h robi sie glosno, ale za sprawa oplywajacego autopowietrza
w miescie ponizej 7, na trasie ponizej 6,przy okolo 160km/h okolo 8
54000,- za auto z klima,absem,ba,4 poduszki pow,elektryczne szyby i 100 km to wedlug mnie nie wiele,a drobne usterki to sa nawet w s-class
cos sie tlucze w desce rozdzielczej, dosyc czesto pala sie zarowki h7
brak