Ocena kierowcy - Nissan Almera II Sedan

mcadams, 18 lat temu
Rok produkcji 2001
Nissan Almera II Sedan 1.5 90KM 66kW 2000-2004 - Oceń swoje auto
Bardzo przyjemny samochod ale niestety za japonska marka kryja sie drogie czesci zamienne (te oryginalne). Niestety zamiennikow do malych elementow nie ma.
Silnik pracuje bardzo ładnie. Z elastycznoscią jest nieco gorzej tzn dobre przyspieszenie uzyskuje się powyzej 3000rpm.
Samochód był montowany w Wielkiej Brytanii i tu rózni się od modeli z roku > 2002 (francuskich). Skrzynia chodzi bez zarzutu
Auto prowadzi się bardzo pewnie. Gdy pierwszy raz do niego wsiadłem to miałem wrażenie jakbym siedział w dwa razy większym samochodzie.
bez zarzutu
Wszystko na swoim miejscu. Pelno schowkow, puleczek, dobrze wyprofilowane fotele. Ma sie wrazenie jakby auto wtulalo sie w kierowce :)
Wszystko dobrze tyle ze po 4 latach musialem wymienic chlodnice klimatyzacji. Niestety sol zjadla ja. Po wymianie i napelnieniu ukladu czynnikiem chodzi bardzo ladnie.
Przestrzen dla kierowcy jest wystarczajaca. Z tylu prawie nie siedze wiec sie nie wypowiadam.
Niestety z wyciszeniem nie jest rewelacyjnie. Slychac silnik i kola. No coz moje 130kkm robi swoje wiec trudno mi porownywac w tej chwili do nowego samochodu. Troche trzaskaja szyby z boku i trzeszcza niektore plastiki. Nie ma tragedii.
Jezdze na gazie wiec trudno to porownac do beznzyny. Przed perobieniem palil srednio 8l /100km (miasto/trasa) Teraz na gazie pali 10l/100km
Bez zastrzezen. Wlasciwie jezdzic i tyle.
Zadnych dotychczas nie mialem

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.5 90KM 66kW [l/100km]