Ocena kierowcy - Nissan Almera II Sedan

GABOR, 17 lat temu
Silnik 1.8 16V 114KM 84kW
Rok produkcji 2001
Nissan Almera II Sedan 1.8 16V 114KM 84kW 2000-2002 - Oceń swoje auto
POLECAM KAZDEMU TO AUTO JEZELI CHCE MIEC DOBRE, MOCNE I NIEZAWODNE AUTO ZA NIEWIELKIE PIENIADZE!!!:)AUTO JEST Z 2001-KUPIONE W SALONIE OD 1WŁ.FULL SERWISOWANE W ASO NISSANA JAPAN MOTORS W BIELSKU-BIALEJ (POLECAM SERWIS-REWELACYJNA OBSL.).AUTKO MA PRZEJECHANE 81 TYS.KM ZAWIESZENIE "BRZYTWA"-NIC NIE ROBILEM PONIEWAZ NIE MA TAKIEJ POTRZEBY:)
Witam wszystkich "Almerowiczow":)Przed wpisaniem mojej opini na temat Almery z czystej ciekawosci sprawdzilem opinie Naszych kolegow i kolezanek uzytkownikow:)i...troszke mnie dziwia:)od super pozytywnych po skarajnie negatywne:)ale coz...taki swiat motoryzacyjny i rozne gusta i gusciki:)Jezeli chodzi o mnie to auto jak dla mnie jest ŚWIETNE!!!Mam go juz 3 lata i bardzo ale to bardzo sobie chwale:)Silnik przy LPG 4 Generacji niezle sie sprawuje...mialem troche na poczatku problemow ze spasowaniem Instalacji Landi Renzo(typowe mniejsze lub wieksze usterki instalacji LPG) ale od dluzszego czasu ciesze sie z uzytkowania i taniego tankowania:)Jezdzielm ostatnio Honda Civic Type R i troszke nie moge wrocic na ziemie do swojej Almery:)ogolnie silnik 114 konikow jest ok:)ale mi juz brakuje mocy:)silnik almery przy wyzszych obrotach jest za glosny...
Niestety czestym problemem Almery jest "wrzucenie 1"
ZADNYCH PROBLEMOW...REGULARNY SERWIS KLIMY - NA WIOSNE I LATEM WYPAD NA WAKACJE = 100% SATYSFAKCJI:)
kiepsko z tylu...brak miejsca...mam 180cm i jak przesune siedzenie max do tylu to ludki z tylu nie maja gdzie nozek podziac:)
glosno przy wyzszych obrotach!!!predkosc 100-120 km jest dla almery idealna pod wzgledem cichosci:)
OJJJJJJ pali almera z motorem 1.8.Na gazie idzie wytrzymac:)na benzynie palila mi lekko 10 l/100km po miescie. a nawet wiecej!!!!
JESZCZE RAZ POLECAM TO AUTKO.MA OCZYWISCIE SWOJE MALE "GRZESZKI" ALE OGOLNIE DAJE MU 4+:)
Mam auto 3 lata i oprocz czesci eksploatacyjnych nic wielkiego w aucie sie nie wydarzylo...W pewnym momencie szczelil TERMOSTAT (niski koszt naprawy - zamiennik) + Czujnik polozenia walu korbowego - rowniez drobnostka i tania w wymianie:)

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 16V 114KM 84kW [l/100km]

7,7