Ocena kierowcy - Nissan Almera II Sedan

zadowolony Człowiek, 18 lat temu
Silnik 1.8 16V 116KM 85kW
Rok produkcji 2004
Nissan Almera II Sedan 1.8 16V 116KM 85kW 2002-2006 - Oceń swoje auto
Myslę, że wszystko napisałem w pozostałych komentarzach dodam tylko, że jestem bardzo z Almerki zadowolony i zachęcam do obejrzenia mojej oceny.
Dynamiczny,elastyczny, w miarę oszczędny, może troszkę za głośny, ale ogólnie bardzo dobry motor
Biegi wchodzą lekko, bez żadnych szarpnięć, a w dodatku drążek jest świetnie zlokalizowany i jakby sam "wchodzi" w rękę
Bardzo twarde zawieszenie, dzięki któremu auto jest wprost rewelacyjnie stabilne i niezwykle precyzyjny układ kierowniczy zasługują na najwyższe noty, jednakrze 5 przyznaje dlatego, że auto ma bardzo wygodne fotele, które łagodzą bardzo silne wstrząsy towarzyszące jeździe po naszych "cudownych" drogach.Gdyby nie fotele byłoby 4
Tu nie jest rewelacyjnie.Widocznośćz przodu dobra, ale z tyłukonieczne(wg. mnie) są czujniki parkowania, więc 4
Za ergonomię brawa, bo wszystko jest pod ręką , a obsługa wręcz instynktowna
Klima super grzejei chłodzi ,więc analogicznie ocena 5
Z przodu bardzo dobrze , ale z tyłu wygodnie tylko dzieciom lub dość niskim osobom (do 175cm wzrostu)
na wysokich obrotach trochę za głośny silnik. Ale zawsze można włączyć (świetny)odtwarzacz CD lub Radio i jest w porządku
No cóż motor 1.8 to duży motor i musi palić sporo benzyny, a i tak jest oszczędny wobec np. niektórych motorów 1.6(np. Kii), które w testach palą średnio po 9.5l/100km
Swietne , niezawodne , bardzo dobrze wyposażone, rodzinne auto o sportowym zacięciu, za bardzo przystępną cenę. A teraz jeszcze w super promocji. Polecam
Jeszcze nie miałem żadnych, choćby najmniejszych usterek
j.w.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 16V 116KM 85kW [l/100km]