Ocena kierowcy - Nissan Altima I

tabbo@poczta.fm posiadacze altim kontaktujecie sie :D, 18 lat temu
Rok produkcji 1995
Nissan Altima I 2.4 150KM 110kW 1993-1997 - Oceń swoje auto
po wymianie wszystkiego znów mam nową altimę i wiem że nie będzie wymagała nakładów przez najbliższe kilka lat
żadnych zastrzeżeń :D lux i ten dźwięk przy obrotach powyźej 5000/ min :D zamkięcie budzika to dal altimy pestka
dla mnie wystarczy daje czadu powyżej 120 km/h przy sportowych przełożeniach ale czasem jest kapryśna i zdarza się jej nie zredukować pod górkę przy wyprzedzaniu, nie wiem czym może to być spowodowane
Amerykańska wygoda... nie wiem czy jakiekolwiek europejskie auto jest tak wygodne :D bardzo miękki więc o ściganiu na zakrętach możemy zapomnieć ale za to ten komfort....
lux
wszystko na swoim miejscu, czytelnie i przejrzyście
good
sporo miejsca
powyżej 160 nie jest zbyt cicho
mi spala ok 10-12 litrów zaeży jeszcze jak jeżdże bo przypuszczam że przy żyłowaniu na krótkich odcinkach spali sobie z 15 litrów
rewelacja, gdybym miał kupować altimę to jeszcze raz zrobiłbym to samo ale w wersji z manualem
siadł tempomat
hmm może ja trafiłem na jakiś dziwny egzemplaż.. nie dołożyłem złotówki do 8-smego roku życia altimy, lecz potem wymieniłęm knock sensor, lambde, zawieszenie,tarcze,chłodnicę,przeguby zmienine były wcześniej ale to juz z mojej winy, usunąłem delikatne oznaki korozji

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.4 150KM 110kW [l/100km]

9,2