Ocena kierowcy - Nissan Maxima IV

Silnik 3.0 QX 193KM 142kW
Rok produkcji 2000
Nissan Maxima IV 3.0 QX 193KM 142kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Silnik : Potega
Idealne auto, niejedna nowa limuzynę wprawia w zakłopotanie, ja za sobą zostawiałem np.Q7 3.0 TDI...spore zdziwienie kierowcy jak nie mógł mnie dogonić.. Autko rewelacja, świadczyć moze o tym fakt iz wpadłem w poślizg przy ok.100 km/h(na drodze była plama oleju plus deszcz) i uderzyłem z ta prędkością w drzewo, miałem tylko ślady na twarzy od szkła,,a nie miałem pasów..Maxima do kasacji ale zrobiła to co dobry samochód powinien czyli ocalił kierowce. Na pocieszenie powiem ze następną już poszukuje.. musi miec super stan techniczny..pzdr Oryginale Made in JAPAN!
Rewelacja, w chwili obecnej na 14 miejscu w rankingu robionym w stanach na najlepsze silniki wszechczasów!!
Idealnie zmienia na benzynie, na LPG sie troche gubi, za bardzo przeciaga na biegach
Idealnie trzymała się drogi....(:
OK
OK
miałem wersje z ekranem dotykowym, pod ktorym obslugiwałem navi i klime,Swietna sprawa
No problem
OK, duzo daja oponki
Jak na V6 i prawie 200 KM rewelacyjnie niskie
za ten pieniądze nie znajdziecie lepszej, ezpieczniejszej, komfortowej Limuzyn, Nie rzuca sie w oczy i o to Chodzi! Ale trzeba poszukac nie bitej i zadbanej
przez niecałe 2 lata zrobiłem ponad 60 tys, dosłownie nic sie nie działo, poprzednio w VW Passat 2000 rok ciagle cos(zawieszenie, czujniki itp)
Nigdy nic

Usterki Nissan Maxima IV