Ocena kierowcy - Nissan Serena II

Tomek, 16 lat temu
Silnik 1.6 i 97KM 71kW
Rok produkcji 1999
Nissan Serena II 1.6 i 97KM 71kW 1999-2001 - Oceń swoje auto
Polecam jak ktoś się przymierza do sprowadzenia ostatnie roczniki 98-99 . Mają full wypas bez skóry. Oczywiście to nie jest auto do szybkiej dynamicznej jazdy ,ale też nie będa na was trąbić.
Silnik 1,6l jest w tym aucie bardzo dużym kompromisem pomiędzy ekonomią a dynamiką jazdy , jak narazie nie mam kłopotów palił na mrozie od dotknięcia , co do elastycności , no cóż to jest van jak go przycisne to poleci ale po co?
Krótkie biegi i trzeba wachlować , czasem ciężko wchodzi 1 bieg
Tym autem trzeba się nauczyć jeżdzić , w pierwszej trasie o mało co nie wpadłem do rowu , teraz mam go wyczutego do granic.
Siedzi się wysoko i wszystko widzi a lustra jak u Złomka z "Carsów"
Jest OK jak to w japończyku . Brakuje schowków ale to można sobie samemu uzupełnić gadzetami z rynku .
Grzeje jak piec w zimie nawet nie trzeba uruchamiać dodatkowej nagrzewnicy. Ale latem trzeba jeżdzić z klimą bo bez klimy to nie polecam ;(
To jest auto dla rodziny z małymi dzieciakami lub dla 4 dorosłych osób
Czesto moje dzieci w aucie bawią się kamerą i jak potem oglądam te filmy z trasy to w aucie jest naprawde cicho jak na auto z silnikiem pod fotelami.
Nie jest wbrew pozorom tak żle , są sklepy w sieci gdzie się dostanie wszystko. w trasie latem 6,5 do 7,5 z klima ale ostatnio zimą w mrozie 10 . Przeglady jak w cenniku dla osbówek.
Za 19 tyś tyle dałem za moją Serene z lipca 99 , zarejestrowana w 12,2000 , z przebiegiem 100 tyś poprostu było warto.
Jak do tej pory NIC
Jak do tej pory NIC