Ocena kierowcy - Nissan Sunny B13 Van

Jarecki dejar@orange.pl, 16 lat temu
Silnik 1.6 16V 90KM 66kW
Rok produkcji 1991
Nissan Sunny B13 Van 1.6 16V 90KM 66kW 1990-1992 - Oceń swoje auto
Silnik : nie zawodnosc zawsze dowozi mnie do domu nie zdarzyla sie jeszcza taka sytuacje zebym nie mogl nim jechac no poza miesieczna przerwa przez ten komputer :/ i dynamika auta zadnych problemow z wyprzedaniem poprostu wciskasz gaz i jedziesz :)
Układ elektryczny : proponuje sprawdzic przewody cz nie dotykaja goracych elemetow solnika
jestem z niego zadowolony
silnik pracuje rowno i cicho choc od kiedy zalozylem mu gaz zdarza sie ze spadaja mu obroty. Przy predkosci 50kmh wrzucasz 5 i ato bez problemu sie rozpedza bez zadnego dlawienia sie jak to zauwazylem w innych autach.
po za wstecznym ktory czasem ciezko wchodzi jest ok.
na naszych polskich drogach i na kilometry jakie nim robie to mysle ze nie jest najgozej.
srednio z jego nagrzewaniem po 2 km do kabiny wpada cieplawe powietrze
z przodu zeczywiscie bardzo duzo miejsca, duze wygodne fotelr, a z tylu ja tam nie siedze :) ale da sie wytrzymac koledzy o wzroscie 190cm troche narzekaja ze za mna nie chca siedziec :)
wyciszenie średnie silnika może i nie slychac bardziej od niego szlychac opony zimowe :) i jak ktos lubi cisze w aucie to nie proponuje sportowego tlumika szybko go zmienilem na dlugich trasach doprowadzal mnie do szalu.
ponizej podalem zuzycie gazu wydaje mi sie ze to i tak nie duzo. jadac nad morze pokonuje jakies 330km bez zadnych problemuw i bez sresow na spokojnie dojerzdzam za 40zl przy jezdze od 120kmh w zwysz ;) zalezy jak warunki na to pozwalaja :)
cena mala, jak za takie atko
w hechbeku opadaja dzwi, dwa razy wymienialem prawy dolny sforzen mechanicy uwarzaja ze jest wszystko ok :/
powarzna usterka bylo spalenie sie komputera sterujacego ale to z powodu nie dbalstwa poprzedniego wlasciciela albo mechanika gdyz przewody lezaly na silniku i zecza normalna bylo to ze kiedys sie stopia i wiadomo co potem komputer uzywany 450zl nie mowiac o tym ze byl u 2 mechanikow i zaden nie wiedzial co sie stalo :/ to byl najwiekszy koszmar.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 16V 90KM 66kW [l/100km]

Nissan Sunny B13 Van