Ocena kierowcy - Nissan Terrano II

sisior, 12 lat temu
Silnik 2.4 i 12V 4WD 124KM 91kW
Rok produkcji 1995
Nissan Terrano II 2.4 i 12V 4WD 124KM 91kW 1993-1996 - Oceń swoje auto
Inne : Zaskoczyło mnie że auto terenowe, dość starej generacji, spisuje sie poprawnie w terenie a na szosie jak porządna osobówka, 160 km/h na autostradzie to żaden problem. Ogólnie super auto rodzinne i do wypadów rekreacyjnych, jak równierz traktor w gospodarstwie rolnym.
Świetne auto, super możliwości aranżacji wnętrza, 7 osobowe. przestrzeń ogromna dla pasażerów, po złożeniu siedzeń można władować spokojnie 600 kg ziemniaków, cichy na szosie i świetnie sie prowadzi,w terenie również choć nie ma blokad dyfrów. Przyjemne materiały wykończeniowe. Trwałe zawieszenie, rewelacyjne hamulce choć bez ABS.
Poprawnie pracuje, wystarczający do tego auta w tamtych latach, czasem zawiesza sie zawór i tyka, ale widać taka jego uroda
Biegi wchodzą lekko jak to w japończykach
Super w terenie i super na szosie, wszędzie sprawdza sie tak jak tego sobie życzymy, jeździłęm Vitarą i na szosie zachowuje sie jak stary żuk
Jak w akwarium, jedyny mankament to cofanie z małą przyczepką, nie widać jej bo auto jest za wysokie
bardzo fajnie, wszystko pod ręką, siedzi sie wysoko, trasa nie męczy
Super, brakuje mi tylko klimatyzacji.
7 osób można zabrać ale kanapa w bagażniku to raczej dla dzieci.
Jak na terenówkę to wydaje mi sie że dość cicho
13 l benzyny a 15 gazu w cyklu z przewagą miasta i dojazdów do pracy na krótkich dystansach to nieźle jak na ciężkie auto 1770 kg i silnik dość starej konstrukcji
Pali przyzwoicie, ceny części w normie, silnik prosty choć może nie najżwawszy przez to, ale wole nie mieć turbiny niż ją ciągle naprawiać i na nią uważać. Jak na terenówkę nie doprowadza mnie do bankructwa, a wręcz przeciwnie, miałem osobówke która mnie wpędziła w długi.
Silnik bez turbin i innych udziwnień, nie ma sie co zepsuć, mosty nie leją nie ma sie czego czepić, na razie nie stanął.
Brak, jeździ

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.4 i 12V 4WD 124KM 91kW [l/100km]