Ocena kierowcy - Nissan Trade

icid, 14 lat temu
Silnik 3.0 D 96KM 71kW
Rok produkcji 1997
Nissan Trade 3.0 D 96KM 71kW 1990-2001 - Oceń swoje auto
Silnik : Silnik jak na zwykłego diesla bajka, pali zawsze od dotknięcia i pracuje idealnie pomimo sporego przebiegu i intensywnej eksploatacji.
Dla małej/średniej firmy budowlanej idealne auto, na trasy odradzam stanowczo, za głośny i nie wygodny.
Silnik żyleta prosty, mocny diesel, czasami dostaje zadyszki pod górę ale wozi po 3 tony ładunku.
Mam wersję towarową, skrzynia pomyłka biegi wchodzą po pół metrowym wymachu drążkiem, da się przyzwyczaić ale takiego czegoś spodziewał bym się raczej po żuku.
Całkiem niezły, 3 pióra i bliźniaki z tyłu, można załadować ok 3 ton. przód troche gorszy, dostaje luzów i w załadowanym trzeszczy jakby miało się coś urwać, wymaga przyzwyczajenia.
Przyzwoita.
Auto proste jak cep, nie ma żadnej ergonomii, deska rozdzielcza przyzwoita, daje podstawowy zakres informacji, jak na ciężarówkę wystarczy.
Mam pojedynczą kabinkę i ogrzewanie i wentylacia niczego sobie.
Przestrzeń dla chińczyków, normalny europejczyk nie ma co zrobić z ręką, fotel za blisko drzwi. Fotele średnie jak dla mnie tak sobie, nie ma rewelacji i nie ma tragedii.
Jakie wyciszenie????!!! :) Wyciszenia prawie nie ma.
z 3 tonami ładunku zamyka się w 12-13 litrów, na pusto koło 8.
Za te pieniądze można mieć jakiegoś syfa na tle którego trade wypada jak ferrari.
Mnie nie zawiódł, mimo złego traktowania, ciągłego przeładowywania lata wzorowo.
Zdarzają się drobiazgi ale to wynika z cepowatej konstrukcji.

On - zużycie paliwa dla silnika 3.0 D 96KM 71kW [l/100km]

9,7