Ocena kierowcy - Nissan Vanette I

miker0@poczta.onet.pl, 19 lat temu
Rok produkcji 1990
Nissan Vanette I 2.0 105KM 77kW 1986-1990 - Oceń swoje auto
Prawdziwe autko do pracy. Pożeracz kilometrów. Przez 1,5 miesiąca zrobiłem 15 tysięcy i nic. Polecam. Moje autko mam od wujka,który je przywiózł w 1993 roku z Hitlerowa. Przebieg tylko 120 000. W grudniu zeszłego roku jak kupowałem to miał 93 000km. Od grudnia 27 000 bez awarii.tylko wymiany oleju, filtrów i rozrządu. W zsadzie 1 awaria o której pisze wyżej. Ale to nie JEGO wina.
Silnik nie do zajechania. Ale w moim jest bardzo mały udokumentowany przebieg.
Przy redukcji z 5 na 4 ciężko wchodzi 4. Lekko zgrzyta 3. Ze skrzynią to trzeba bardzo delikatnie.
W zawieszeniu wszystko stuka i trzeszczy. Bardzo wrażliwy na podmuchy bocznego wiatru.
Nie wiem tylko co za głupek zamontował szyby w drzwiach bocznych i klapie. Nie powinno ich być.To miał być blaszak.
Wszystko ok.
Ogrzewanie bardzo dobre. Zimą mogę zrobić saune w srodku.
Mam 2 osobową wersję. Mało miejsca dla kierowcy. Pasażer ma troche lepiej. W Kia K2700 która też jeżdże 100% więcej miejsca.
No troche jest głośno.
Trasa zawsze poniżej 7 litrów jadąc około 90km/h. Miasto max 8 litrów. Oleje i filtry wymieniam sam, bomam kanał.A naprawy??? To auto się nie psuje. Jest niezawodne jak przystało na zółtka.
Za 6000PLN super sprzest i do tego pewniak z małym przebiegiem. Zarobiłem nim jeżdżąc przez 2 miesiące około 4000PLN, więc prawie już się zwrócił.
Przez 25 000 km tylko filtr paliwa się zapchał, bo wlałem jakiegos syfu do baku. Nic więcej.
Brak awarii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Nissan Vanette I