Ocena kierowcy - Opel Calibra

dragon@pa160.zory.tpnet.sdi.pl, 21 lat temu
Silnik 2.0 i 8V 115KM 85kW
Rok produkcji 1993
Opel Calibra 2.0 i 8V 115KM 85kW 1990-1997 - Oceń swoje auto
czy potrzebny jest aż tak obszerny komentarz ;)
kupiłem niedawno ten rydwan :) więc trudno mi ocenić; na 1-wsze wrażenie całkiem nieźle, na marginesie:wycieki oleju spod pokrywy zaworów i chyba miski olejowej ( gorzej jeżeli na wale :) znów wydatek
ciężke wyłączenie sprzęgła powoduje wrażenie złej pracy skrzynki, ale jak obniżę to będzie good
lekkie zgrzyty swożnia wahacza przedniego, ale na zakrętach O.C. spisuje się rewalacyjnie
czego nie widzicie? ;)
prawie doskonała, mogą włosy wypaść na myśl co można zrobić optycznie z tym rydwanem no i w środku
nie sprawdzałem ( Calibre mam od ...dzisiaj :) ale jak ocenie na dost. to chyba nie obrażą się seniorzy "kalibrowi"
dla mnie wygoda jak chyba w odrzutowcu; z tyłu nie siedzę ;) ale znajomi się zmieszczą bez kłopotu
wystarczejące; ten drapieżny "klank" musi być też słuszalny w środku. Jak uważacie?
no z tym to gorzej, ale jak chyba trafi na dobry egzemplarz to powinno być ok
rydwan tej klasy za taką cenę to chyba cud
zawsze jakieś są, np. skrzypiące drzwi L i P przy otwieraniu ( mniej przy zamykaniu ) Jak znacie jakiś sposób na pozbycie się będę rad.
no, jak wspomniałem te cholerne uszczelki spod zaworów i miski olejowej, nie działa wskaźnik temp., więcej grzechów nie pamiętam ;)
Opel Calibra