Dodaj swoją ocenę
Opel w pigułce
Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Opel
Tel. (22) 212 60 08
pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

Najnowsze oceny Opel

2,2
~Stachu
Sports Tourer 2.0 CDTI ecoFLEX 160KM 118kW
Opel Insignia I
Opel Insignia Sports Tourer jest zdecydowanie \"VERY UNCOOL\". Sprawdzi się jako samochód 2+2, dla powolnej osoby, która nie jest zbyt duża, a w domu lubi się rozciągać, nie potrzebuje bagażnika i lubi co tydzień gawędzić z serwisantami.
~Wojtek F.
Hatchback 5d 2.0 turbo ECOTEC 200KM 147kW
Opel Astra H
Moge polecic to auto wszystkim którzy lubia szybka dynamiczna jazde.Sylwetka nie nudzi sie po kilku miesiacach. Satysfakcja gwarantowana ,za wszystko inne zapłacisz master card.
~gdubicki
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Opel Corsa E
Auto bardzo fajne. Nowoczesne wnętrze, plastiki dobrej jakości. Nie należy oszczędzać na radiu. Bluetooth to standard i nieoceniona wygoda w podróży. Dobrze jest też dokupić skórzaną kierownicę z tempomatem za jedyne 500zł. Silnik sprawdzony Ecotec 1.4/75KM - świetne spalanie, nie jest mocno wysilony i na pewno posłuży długo. Nie jest to auto dla przedstawiciela handlowego, tylko dla przeciętnego i świadomego użytkownika. Jeśli nie dociskasz...
~kriv
Hatchback 5d 1.4 Twinport 100KM 74kW
Opel Astra K
Zaskoczony jestem przestronnością oraz wyglądem samochodu. Dobra cena ( 62 tyś.) do otrzymanego wyposażenia. Asta Nyoj + Pakiet Biznes Plus. Nadwodzie metalic Deep Sky + chrom. Czujnik parkowania P/T. Wyświetlacz kolorowy z funkcją Android Auto i super działającą navi z telefonu. Klimatyzacja auto na dwie strefy itd...opcja z kołem dojazdowym.

Dziennik kosztów dla Opel

6,8
8,5
10,1
~Przemek
Hatchback 5d 1.6 CDTI 136KM 100kW
Opel Astra K
Ogólnie autko szybkie i bardzo zwinne, pojemność bagażnika mogła by być większa, zwłaszcza że mam koło dojazdowe, cała masa asystentów, pomagających w jeździe: światła led, asystent pasa ruchu, kamera cofania, bezkluczykowy dostęp.
~Astrofil
Hatchback 5d 1.4 Turbo ECOTEC 140KM 103kW
Opel Astra J
Ogólnie po przesiadce z Astry F wrażenie bardzo dobre. Jeździłem w między czasie nowszymi autami, między innymi Astrą H, ale z tych wszystkich urzekła mnie najbardziej właśnie IV. Jest w tym samochodzie coś pociągającego, choć ma też swoje wady, których nie przewidziałem przed zakupem. O nich poniżej.
~Matrix
Mikrovan Facelifting 1.4 Turbo ECOTEC 120KM 88kW
Opel Meriva II
Zakup przemyślany. Samochód posiadam od niedawna, dlatego swój wpis będę sukcesywnie uzupełniał. Jeździłem kilkoma samochodami przed zakupem (kia venga, fiat 500L, nissan note, ford focus) i opel wydał mi się najbardziej przyjazny. Stanowi dobry kompromis pomiędzy przestronnością wnętrza, a właściwościami jezdnymi. Jest przede wszystkim bardzo ustawnym samochodem. Możliwości aranżacji wnętrza są duże a i sama przestrzeń w samochodzie, łącznie...
~dedis
Hatchback 2.2 ECOTEC 147KM 108kW
Opel Vectra C
Fajne auto, któremu daleko do ideału, ale ma sporo plusów. Głównie wyposażenie, komfort i przyjazność na codzień. Z silnikiem 2.2 dobrze znosi gaz i stosunkowo niewiele go spala. Niestety potrafi zbuntować portfel, ale nie trzeba się tego bać. W wersji GTS wg mnie jedno z ładniejszych aut klasy średniej.
~Serż
Hatchback 5d 1.4 Turbo 150KM 110kW
Opel Astra K
Z osiągalnych kompaktów ten wydał mi się najlepszym wyborem. W miarę cichy i dynamiczny. Przy zakupie właśnie na to zwróciłem uwagę. Faworyzowałem VAG-a z 1.4 TSI ale się Asterka obroniła. Zobaczymy czy to był dobry wybór. Na razie przekonuje dynamiką i światłami.
~JR
Van 1.9 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Opel Zafira B
To bardzo pojemne, nieźle wykonane i "przemyślane" auto. Wykorzystałem do wiezienia 7 osób w trasach po 4-5 godzin - dodatkowe siedzenia dają wystarczający komfort podróży nawet sporym dorosłym. Auto nie dla każdego, ale kto polubi - to na długo ;-)

AUTOCENTRUM.PL S.A.