Ocena kierowcy - Opel Calibra

Szabla97, 9 lat temu
Silnik 2.0 i 8V 115KM 85kW
Rok produkcji 1992
Opel Calibra 2.0 i 8V 115KM 85kW 1990-1997 - Oceń swoje auto
Silnik : no śmiga aż miło nic nie psuje się wsiadasz jedziesz zamierzam kupić jeszcze jedną Calibre
Inne : skrzynia
Inne : wiecej mocy chce haha :D
blacha jak w oplu mogła by być nieco lepsza ale jest ok jak się dba
no pan pikuś mój świetny śmiga do 7tyś obrotów aż miło przelot jest rozrząd sport przez 10 lat nie było z nim problemów
no mogły by być lepsze mam dużo znajomych co ma cali jest ok ale no mogli by się postarać o lepszę
sztywny w zakręty wchodzi w dużą prędkością bez problem kierwonica przy większej prędkości bije ale to już ma lata gdzieś malutki luzik może być
jak ktoś ma klimę podgrzewane siedzenia i dobry bas to dla młodego bajera komforcik dobry nawet na długie trasy przy glebie
jakna taki śilnik mało bez przesady ale ja mam ciężką nogę a śilniki 16 potrafiły tyle spalić ale chce 2.5 v6 170 :D
yyy no dobrze ale nie najlepiej
idealo sportowe autko i nie ma co tu gadać wiecej
bajera wyciszenie tylko przelot i wycie musi być słyszalne to nie auto dla dziadka
zależy od humoru stylu jazdy i korkach czy trasa bo moja cali pali w trasie 9l przy 120/140 lecz w mieście 12 do 14 ale to już naprawdę duże korki a trasa miasto to średnio 10/12 no i przy paleniu gumy lataniu jak wariat cały czas czerwone no to i 16 połknie i co w cali najlepsze bez awaryjność minimalnie ruda jest ale to dwa małe pęcherzyki wyszły o średnicy korka od wody gazowanej np polecam te autko w kaliszu u mnie jest juz około 15 sztuk każdy lata aż miło
noo pajace ze wsi zniżyli ceny ale powinny być wyższe taka dobra cali to z 15tys musi kosztować ale dobra a to w Polsce jest praktycznie nie możliwe
i tu najlepsze brak usterek no tylko części co się zużywają hamulce ii olej haha :D no chyba ze skrzynia ale to też zależy
brak

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 8V 115KM 85kW [l/100km]