Ocena kierowcy - Opel Calibra

Lena, 12 lat temu
Silnik 2.5 i V6 170KM 125kW
Rok produkcji 1997
Opel Calibra 2.5 i V6 170KM 125kW 1993-1997 - Oceń swoje auto
cali to po prostu super autko.Po pozbyciu się masakrycznego złomu jakim była mitsubishi carisma 1,9 TD postanowiłam kupić caliberkę last edition i jestem zachwycona jej niezawodnością i świetnymi osiągami.Wygląd powala na kolana(ludzie się oglądają:)A więc kipiłam ją w Maju 2011 roku.Nie miałam z nią żadnych kłopotów odpukać.Świetnie się prowadzi to autko.Dobrze trzyma się drogi.Kłopotów z wyprzedzaniem nie ma 170 kucy robi swoje:)Części są tanie i łatwo dostępne.Całe szczęście,że moja jest z końca produkcji więc problemów z korozją nie ma.Spalanie w normie spodziewałam się,że będzie więcej palił,ale jak na taki slnik to niedużo.Ci co szkalują to auto to zazdrośni prostacy których nie stac nawet na Cali a sami się wożą starymi golfami.Gdybym miała porównać Cali a Carismę to Calibra przewyższa niezawodnością i dużo lepszymi osiągami Carismę.Nie ma o czym mówić wogule,cali to lepsze auto.Tak na koniec za swoją cali dałam 5.000 zł a sprawuje się świetnie,więc nie znaczy,że czym droższe tym lepsze.Polecam.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.5 i V6 170KM 125kW [l/100km]

10,5