Ocena kierowcy - Opel Combo C Van

abel, 16 lat temu
Silnik 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW
Rok produkcji 2007
Opel Combo C Van 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW 2004-2011 - Oceń swoje auto
silnik pracuje dobrze, 100 KM jest do niego super dopasowane, chociaż zawsze mogło by być więcej:) ale spełnia oczekiwania tym bardziej że wcześniej jeździłem Combo 1.6 na gazie i 1.3 CDTI, więc ten oceniam doskonale w porównaniu do tamtych. Jedyny mankament z którym muszę udać się do serwisu to nierówna i raz głośna a raz cicha praca silnika na wolnych obrotach i to mnie niepokoi.
po wyjechaniu z salonu, do 3000 km bardzo ciężko wchodziły biegi, teraz jest O.K.
Kupując Combo oglądałem auta konkurencyjne- o wiele mniej miejsca. Tu jest wszystko niemal idealnie dopasowane do moich potrzeb.
Ten 100 konny silnik słychać w środku jak i na zewnątrz dużo bardziej niż inne diesle, nawet ten u konkurencji.
nie pali mało jak na tą pojemność. Po części nie ma się czemu dziwić, bo to duża buda i stawia opory powietrza.
Mam 5000 km przejechane i: nierówno pracuje silnik na wolnych obrotach, przy ruszaniu czasami coś "chrobocze"- nie wiem gdzie, po przejechaniu 200 km nie mogłem na skrzyżowaniu wbić biegu , bo jak się po przyjechaniu asistance okazało coś w skrzyni wyskoczyło.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.7 CDTI ECOTEC 100KM 74kW [l/100km]

6,7