Ocena kierowcy - Opel Crossland/Crossland X Crossover

Roman60, 6 lat temu
Silnik 1.2 Turbo 110KM 82kW
Rok produkcji 2017
Opel Crossland/Crossland X Crossover 1.2 Turbo 110KM 82kW 2017-2020 - Oceń swoje auto
Karoseria : Miejsce dla pasażerów i bagażnik
Inne : nic
Zrobiłem crosslandem jazdę próbną. Jak na samochód klasy B to jest OK. Nie podoba mi się, że wszedzie ma dużo twardego i czarnego plastiku, w drzwiach i cala deska rozdzielcza
Silnik z peugeota 110km dawał rade, Nie jest to demon szybkości, ani przyśpieszeń, ale do normalnej jazdy ok.
Biegi wchodzily poprawnie, lepiej niz w mojej astrze. Lewarek zmiany biegów troche za bardzo wysunięty do przodu i ma dość długi skok
Jeżdziłem po mieście i nie mam uwag do zawieszenia. Jeździło sie całkiem poprawnie.
Widoczność we wszystkie strony całkiem dobra, jak na dzisiejsze samochody.
Wszystko na swoim miejscu, tylko jak już wspominałem drążek zmiany biegów moim zdaniem za bardzo wysunięty do przodu.
Klima była automatyczna, chlodzila dobrze. O ogrzewaniu nie mogę nic powiedzieć.
Jak na taki samochód to miejsca w środku bardzo dużo. Czworka pasażerow będzię miała dość miejsca na nogi i głowę
Samochód całkiem cichy. Tylko przy przyśpieszaniu trochę go slychać. Ale nie jest to samochód klasy premium.
Tutaj nie moge za dużo powiedzieć, ale wydaje mi się, że będzie oszczędny, patrząc na spalanie chwilowe na komputerze.
Trochę za drogi jak na mój gust. Ma bardzo dużą konkurencję, a będzie mial jeszcze większą.
Diler polączył sie podczas jazdy z systemem ON STAR mila pani konsultantka sprawdzila podzespoly samochodu na odległość i stwierdziła, że wszystko jest w porządku.
Jak wyżej.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 Turbo 110KM 82kW [l/100km]