Ocena kierowcy - Opel Frontera B Standard

Tomek KWiATEK Kwiatkowski, 17 lat temu
Silnik 3.2 V6 205KM 151kW
Rok produkcji 1999
Opel Frontera B Standard 3.2 V6 205KM 151kW 1998-2004 - Oceń swoje auto
Cały czas wolny spędzam w lesie,mam hobby z nim związane,to auto jest idalne.Stanowi kompromis pomiędzy codziennym kombi a autem "w las".
Ślinik pracuje bardzo równomiernie,jak to na V6 przystało.Moja wersja jest w automacie,na trasie w trybie "sport"nie ma problemu z predkości 120km/h wyprzedzic 3 TIRy na wydawałoby się krótkim odcinku.Wiem bo sam sprawdzałem :)
Skrzynia dopasowuwuje zmiane biegów do jazdy kierowcy.LUX sprawa.
Jest to auto w lekki teren,więc nieoczekujmy prowadzenia na twardym jak auto sportowe.
Widoczność dookoła jest dobra.Siedzi się wysoko.Patrząc do tyłu można mieć problem przez koło zapasowe,ale boczne lusterka są jak od Tranzita więc i tak można manewrować do tyłu.
Wszystko jest tam gdzie być powinno.Można sięprzyczepicdo małej ilosci schowków np.na tel,okulary.
Klima działa ok.Ogrzewania jeszcze nie sprawadzałembo za oknem 35 stopni :)
Ja siedzę tylko na miejscu kierowcy :) i nienazekam,wszyscy moi dotychczasowi pasażerowie też sięnieskarżyli.
Czasem można siępogubić na światłach czy auto"chodzi"czy nie.Wyciszenie jest idalne,dopiero jak się zdenerwuje V6 to zaczyna basowomruczeć :)
Mi sięnieudałozejść poniżej 11,5. Jesli ktoś szuka ekonomicznego to Frontera 3,2 V6 25 KM nim nie jest.I nie ma byc :)
Od kilku lat podobałami się Frontera B.Ale nie myślałem ze kiedykolwiek będęmógł sobie pozwolićna jej zakup.Ale przyszły takie czasu,że spełniłem swoje marzenie.Jest to auto moim zdaniem najlepiej wypadajace na tle konkutencji za tą ceną.RAV4 :( VITARA :(( SZEROKI :((( te auta to lipa...
Auto z 99r.Serwisowane w Szwajcarii.Ja narazie zrobiłem to co powinien każdy po zakupie używanego samochodu.
Narazie zrobiłem nim 2tyś kilometrów,to moje weekendowe auto,więc jeszcze niemoge sięw ypowiadać o niezawodności

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.2 V6 205KM 151kW [l/100km]

16,0