Ocena kierowcy - Opel Senator B

Cezary DUKLI Duklas. Stargard Szczeciński, 19 lat temu
Silnik 3.0 i 177KM 130kW
Rok produkcji 1988
Opel Senator B 3.0 i 177KM 130kW 1987-1993 - Oceń swoje auto
Ma tam kilka drobniutkich mankamentów ale są to pierdoły które wymieniłem wcześniej
Wprost super nic dodać nic ująć, handluje autami i takiej pracy silnika nie zawsze uda się spotkać w dużo młodszych autach
biegi zmienia perfekcyjnie, nie czuc żadnego szarpania itp.
dobre zawieszenie, jest tam taki jeden element z głupio wymyślonym mocowaniem, trudno się go wymienia bo jest przynitowany, a jak się wymieni to porducent zaminnika daje śruby i wtedy jest gites.
nawet gdy "leżę" w fotelu to wszystko super widać zarówno z tyłu jak i z przodu, może dupa jest za bardzo zadarta do góry, ale tylko minimalnie
troszke zbyt kanciata konsola
EXTRA, chodzi delikatnie i cichutko, a jest baaaaaaardzo skuteczne, szybko się nagrzewa itp.
OD GROMA!!!!!, w omedze miałem fullll, a w senatorze to się mogę w chowanego bawić
Bardzo cichutko, w końcu to klasa wyższa, mój egzemplarz mimo że powypadkowy to i tak bardzo cichy, niektóre plastiki wewnątrz upierdliwie skrzeczą, no ale ma on już swoje lata.
No biorąc pod uwagę konkurentów i wielkość auta i silnika to i tak uważam że jest ekonomiczny bo mój koleś ma audi 5000 o poj. 2100cm3 i pali mu tyle samo co moj senator 3.0. zresztą polonez 1500cm3 pali niewiele mniej :-)
ZAJEBISTA KORZYŚĆ, mój ma Full wypas-skóra-klimatronić-automat-digital poprostu FULL!!!! i zapłaciłem za niego 5500PLN na naszych tablicach, średnio taki kosztuje 8tyś, a za mercedesa lub VW z takim wypasem z tego roku to otrzeba by dać minimalnie 15 tyś zł i wcale nie byłoby w extra stanie.
Mam go 2 miesiące i nawet jeszcze oleju nie sprawdziłem, co będzie dalej zobaczymy, koleś miał i nie płakał, lubi się zepsuć czujnik położenia wału napędowego w moim też już są objawy, a oprócz tego nic pozatym nie stwierdziłem ani ja ani mój kolega
Ma przejechane 400tyś km. i nawet nie myśli się coś zepsuć

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.0 i 177KM 130kW [l/100km]