Ocena kierowcy - Opel Signum

Silnik 3.0 V6 CDTI ECOTEC 184KM 135kW
Rok produkcji 2006
Opel Signum 3.0 V6 CDTI ECOTEC 184KM 135kW 2005-2008 - Oceń swoje auto
Karoseria : Mnóstwo przestrzeni. Silnik też
Silnik, bogate wyposażenie, bezpieczeństwo, gigantyczna ilość miejsca w środku. Zobaczymy jak zawieszenie będzie znosić trudy polskich dróg
Nie narzekam, jak jest zimny to pracuje jak traktor, ale później jest całkiem dobrze.
Nie mam nic do dodania. Bez dodania gazu przy ruszaniu potrafi zdechnąć gwałtownie, ale wystarczy mieć nogę na pedale gazu i wszystko gładko chodzi
16tki felgi, aktywne zawieszenie, funkcja sport.Na razie wszystko działa i komfort bardzo duży
Nie narzekam, duże auto trochę się trzeba skupić przy parkowaniu. Parktroniki przód i tył bardzo pomagają
Kurde, nawet oplowskie nowe włączniki kierunkowskazów i wycieraczek bardzo mi odpowiadają. Wszystko na swoim miejscu, do niczego nie mogę się przyczepić
Klima- w lato mam ustawione na 22-23 stopnie i w ciepłych krajach też, schładzanie przebiega bez problemu (w C.Picasso u kolegi to ustawienie na 19, full wentylator i tak klima nie wyrabia). Ogrzewanie- zobaczymy w zimie, nie mam nagrzewnicy postojowej, szkoda.
Ja pie*dole! Wszystkie vany- sceniki, picasso, zafiry się chowają, w szczególności z tyłu. Trochę kosztem bagażnika, mniejszy niż w sedanie ale i tak się zabieram w 4 osoby do Chorwacji na 10 dni. Tak, wszystkie passaty, audiki i zwykłe VC zostają w tyle. Nie wiem czy kupię Insignię kiedyś, tam jest ciasno!
Jeżeli ząbkują tylne opony to dźwięk przenosi się przez przedział bagażowy, a tak to cicho jest. Nie ma porównania do innych passacików ale do VB jest cichutko.
Z tym silnikiem nie mogę narzekać, absolutnie! Ceny niektórych części moga być drogie ze względu na rzadszy silnik i brak zamienników, Się okaże.
Nowe takie auto w mojej najbogatszej wersji to prawie 150 tys zł, a ja dałem 43 za niecałe 4 letnie auto w super stanie.
Drobiazgi są jakieś, nie warte klikania.
Na razie żadnych, wg książki serwisowej wcześniej też nie było.

On - zużycie paliwa dla silnika 3.0 V6 CDTI ECOTEC 184KM 135kW [l/100km]

7,6