Ocena kierowcy - Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L2

Karol, 13 lat temu
Silnik 2.5 CDTI 146KM 107kW
Rok produkcji 2004
Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L2 2.5 CDTI 146KM 107kW 2001-2006 - Oceń swoje auto
Silnik : Auto jak na swoja pojemnosc i mase swietnie sie sprawuje jesli chodzi o spalanie. Ktos kto pisze 13-17l /100km to albo ma za ciezka noge albo auto poprostu jest nie sprawne- sprawdz zawor EGR, turbine, itd. Przejechalem juz pare dobrych km po calej polsce- auto prowadzi sie jak osobowka, duza roznica jest miedzy 1.9 a 2.5DTI ja nigdy bym nie zakupil 1,9DTI- inna praca silnika, o mocy nie wspomne. 2.5DTI bedzie palic minimalnie wiecej bo nie musisz duzo naciskac na gaz. Ogolnie polecam, czesci w dobrych cenach, malo usterkowe

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 CDTI 146KM 107kW [l/100km]

8,8
8,2
10,7
Dziennik kosztów dla Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L2 2.5 CDTI 146KM 107kW
8,7
Opel Vivaro A Van z pojedynczą kabiną L2