Ocena kierowcy - Peugeot 1007

Szczecinianin, 11 lat temu
Silnik 1.4 HDi 70KM 51kW
Rok produkcji 2005
Peugeot 1007 1.4 HDi 70KM 51kW 2005-2009 - Oceń swoje auto
Karoseria : Wciskam sie w kazda dziure i nie mam problemu z opuszczeniem samochodu zwlaszcza na promach :-)
Autko zaskakuje niezawodnoscia i designem.Na parkingach widac ciagle zainteresowanie jak drzwi \"odjezdzaja\" Synowa okreslila to jako gadget dla niepelnosprawnych ale wygoda jest nawet Clarksson to docenil
Jak na takiego mikrusa super sie sprawuje.Przygode z motoryzacja zaczynalem od Nysy, Warszawy i 126-ki. Tutaj \"kosmos\"
Brakuje mi 6-ki ktora mam w Touranie;-)
zaskakuje in + elektryczne wspomaganie do tej pory nie mialem okazji z takiego korzystac
Brakuje nam tylko skylighta ale przez to konstrukcja sztywniejsza a niebo nad glowa podziwiamy na postojach:-)
Rewelacja bez porownania do niemcow ktorymi jezdzilem do tej pory (3 x Passat 1x Mercedes)
NIe testowalem przy duzych mrozach ale jak dotad bez zarzutu
To jest to co zdecydowalo o zakupie. Jezdzimy Touranem i przyzwyczailismy sie do wygod jakie daja mini vany a tu maluch z dachem na tym samym poziomie:-))))))
Jak na mikrusa rewelacja.Radia mozna sluchac baz ustawiania na maxa :-)
Autko kupione dla zony poki co doszkala sie w jezdzie na codzien jezdze Touranem 1,9 TDI. W mikrusie zuzycie zalezne od kierowcy mnie udaje sie 5,2l100 zona poki co 7,2
Tyle wygod nie mialem w zadnym wczesniej posiadanym aucie dla zony piekna zabawka za male pieniadze u Niemca za wszystkie dodatki placi sie extra tu full wypas w standarcie?!
Po rocznej esploatacji nam nic nie wysiadlo mimo ze z autko second hand pewnie dzieki serrwisowi firmowemu Peugeota z ktorego korzystal pierwszy wlasciciel.W papierach i ksiazce serwisowej brak kosztownych napraw:-)
Trzeba dbac o drzwi smarowac prowadnice i uszczelki a nawet zima nie sprawiaja klopotow to nie wyswietli sie komunikat \"Sliding door fault\"

On - zużycie paliwa dla silnika 1.4 HDi 70KM 51kW [l/100km]

6,1