Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Peugeot
Tel. 798 396 396
pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

Najnowsze oceny Peugeot

~Marek
RXH 2.0 HYbrid4 200KM 147kW
Peugeot 508 I
Dobry pomysł na auto. Gorzej z jego realizacją. Od hybrydy Lexusa Peugeota dzielą lata świetlne. Fantastyczne wnętrze. Kiepski silnik. Duży spadek wartości samochodu. Brak nowoczesnym systemów wspomagających kierowcę.
~Irek B
SUV 1.2 VTi 82KM 60kW
Peugeot 2008 I
Elegancki design, jest to sprawa gustu, ale ww. przymiotnik chyba najlepiej oddaje image pojazdu. Podwyższone zawieszenie niezastąpione w trudach miejskiej urbanistyki.
~Lukas
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Peugeot 206 I
Bardzo fajne auto, z wyglądu prezentuje się znakomicie, dołożyłem lotkę na klapę z modelu RC a na przód dokładkę z Renault Laguny :) Węcej nie będę dokładał żeby nie zwieśniaczyć tego pięknego samochodu.
~kondt
SW 2.0 16V 136KM 100kW
Peugeot 407 I
Biorąc pod uwagę cenę tego auta, a w szczególności aut używanych to jest ono dość atrakcyjne. Za przystępną cenę otrzymujemy auto bardzo ładne stylistycznie zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Dobrze wyposażone i nowoczesne. Przyzwoitą jakość materiałów z jakich wykonane zostało wnętrze. Auto ma już 6 lat i trochę przebiegu a w środku wygląda jak nowe. Nic nie wyblakło, nie wytarło się, nie skrzypi. Podróżuje się nim niezwykle komfortowo jak...
~Jacek
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
Peugeot 307 I
Auto ma swoje plusy i minusy: Na plus można zaliczyć bardzo dużą pojemność i ergonomię, na minus niestety dość dużą zawodność. Generalnie jest to dość denerwujące, w szczególności, że nigdy nie wiemy co się stanie. Samochód ładnie wygląda, jest bardzo pojemny, ma kilka ciekawych rozwiązań, ale to chyba wszystko.
~Marshall1
Crossover 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Peugeot 3008 I
Rewelacyjne auto. Silnik 2.0 HDi to jednostka wielokrotnie nagradzana jako najlepszy silnik w swoim przedziale wielkości. Po 190 tys km konieczna wymiana dwumasy i naprawa przy okazji sprzęgła. FAP jest zupełnie niestraszny w tym aucie - mokry FAP to brak konieczności wypalania filtra, mimo, że auto użytkowane również w mieście. Kolejne auto będzie dokładnie to samo, z tym samym silnikiem.
~Peugeot
SW 1.6 e-HDi FAP 112KM 82kW
Peugeot 508 I
Jest to mój pierwszy Francuz w ponad 20 letniej historii z motoryzacją. Wpływ na decyzję o zakupie miała relacja ceny do wyglądu, oraz opinie na temat tego auta z silnikiem e-hdi. Pierwsze wrażenia są porównywalne z tymi po roku. Auto wygodne, ekonomiczne i bezawaryjne. Jako samochód rodzinny wręcz idealne. Lejemy ON i w drogę.
~Jurek
Crossover 1.6 HDI 110KM 81kW
Peugeot 3008 I
To nie jest samozachwyt ze moje oceny sa tak wysokie (obym sie nie mylił co do przyszłosci)bo mam duze doswiadczenie z róznymi samochodami ( w tym słuzbowe) od fiacika zaczynając na duzych SUVach kończąc.
Dziennik kosztów dla Peugeot
6,7
7,6
9,7
~Darek
Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW
Peugeot 207 I
Dla kupujących auto używane z przebiegiem około 100 000 km myślę, ważnym aspektem przy wyborze auta są koszty serwisowania. I tu niestety nie mam dobrych informacji. Firma PSA od tego modelu intensywnie zaczęła wprowadzać w życie ideę modułowej budowy samochodów. Obniża to z pewnością koszt produkcji ale w konsekwencji dla użytkownika drastycznie podnosi koszty serwisowania. Podaję przykłady: słyszysz np, że przy mocnym skręcie terkocze...
~Piciniak
Hatchback 5d 1.6 VTi 120KM 88kW
Peugeot 308 I
Dośc udany samochód. Znacznie inne wrażenia z jady aniżeli 307. Dojrzalszy. Coś nie tak z przekładnia ale to juz mój drugi przypadek wiec mam wyrozumiałośc dla tego elementu.Poza tym żadnych usterek. Ważne też żeby zakładac dobre opony zimowe bo na tych tańszych czuć gorsze prowadzenie na suchym. Polecam michelin primacy alpin 3