Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Peugeot
Tel. 798 396 396
pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

Najnowsze oceny Peugeot

~jambis
Hatchback 5d 1.6 THP 125KM 92kW
Peugeot 308 II
Gdybym dziś miał kupić nowe 308 to z innym silnikiem i skrzynią automatyczną.
~Maciek
Crossover 1.6 HDI 110KM 81kW
Peugeot 3008 I
Super:-) auto, wygodne, ciche,pojemne, daje dyżo radości z jazdy. Przestrzeni w kabinie nie brakuje. Każdy kto wsiadał za kierownicą był pod wielkim wrażeniem. Kokpit porównywany był do myśliwca
~Ja
Minivan 2.0 16V 143KM 105kW
Peugeot 807
Od czasu, kiedy wiedziałem, że będę potrzebował samochodu, w którym będę mógł swobodnie zamontować trzy foteliki z tyłu, rozglądałem się za godnym następcą swojej Zafiry B. Budżet zakupu: 20 tys. Benzyna. Pod uwagę brałem: Euro Vana 2 (C8/Ulysse/807/Zeta) Renault Espace IV Grand Voyagera Toyotę Previę Stanęło na EV 2 ponieważ: Espace - fatalna elektronika (z opinii znajomych). Nietypowe (drogie) rozwiązania, jak: elektryczny...
~Dawid
Hatchback 5d 1.2 PureTech B 130KM 96kW
Peugeot 308 II
Gdyby nie poważna usterka samochód oceniłbym bardzo dobrze. Jest szybki, w miarę cichy i dobrze się prowadzi. System multimedialny mógłby działać sprawniej, a wnętrze mogłoby być bardziej przestronne.
~arkadiusz_klukowski
Crossover 2.0 HDI 163KM 120kW
Peugeot 3008 I
Bardzo fajne auto. Zewnątrz mi się nie podobało, ale za to nadrabia wyposażeniem wewnątrz. Bardzo przestronny, REWELACYJNY klimatyzowany schowek w podłokietniku. Fajny szklany dach (latem na słońcu radzę zasłaniać, w szczególności gdy jest skóra)
~Bożena
SW 1.6 THP 150KM 110kW
Peugeot 308 I
3 bezproblemowe lata wygoda i komfort super dla rodzinki.Trochę spore spalanie w mieście
~WW
SW 1.6 HDi FAP 112KM 82kW
Peugeot 207 I
Według mnie jedynym minusem jak na auto tej klasy jest głośna praca silnika.
~arkadiusz_klukowski
Crossover 2.0 HDI 163KM 120kW
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Peugeot 306 II
Auto ładne, wyglądające na dosyć agresywne, w środku sporo miejsca ale z tylu 3 osoby nie siedzą komfortowo ale w piątkę w jednym samochodzie da sie fajnie podróżować, wygląd w środku też swietny ale schowek to jakiś żart, w sumie nie mieli miejsca żeby dać większy to dobrze ze chociaż taki jest
2,4
~Józiek
Coupe 2.7 V6 24V HDi FAP 204KM 150kW
Peugeot 407 I
najbardziej gówniany samochód jaki istnieje, twórca tego badziewia powinien gnić w łagrze, na 8 miesięcy posiadania, był sprawny 34 dni. Puszka pandory na kołach - silnik i skrzynia - DRAMAT!!!