Ocena kierowcy - Peugeot 106 I

Szuri, 18 lat temu
Rok produkcji 1994
Peugeot 106 I 1.1 60KM 44kW 1991-1996 - Oceń swoje auto
Generalnie dobry samochod gdyby nie częste drobne awarie, bardzo oczedny i komfortowy. Bardzo tanie czesci zamienne.
Pracuje bardzo sprawnie, choć troche głośno. Powyzej 110 km/h trzeba podlosić troche radio :). Mozna zostawic na swiatlach troche samochodow.
czasami nie wskakuje 1 lub wsteczny, wystarczy puscic i wcisnac jeszcze raz sprzeglo. Z tego co wiem to normalka w tych skrzyniach. Ma troche luzow na wrzuconym biegu (chodzi delikatnie na boki).
Bardzo komfortowy na drogach, ale jednak czesci dosc szybko sie zuzywają. Na polskie "równe" drogi świetny
poprostu świetna.
dobra, nic nadzwyczajnego
zimą po 2 km na max ogrzewaniu nie da sie wyrobic. Szybko sie grzeje, a i latem spisujem się super.
miejsca mało, ale przecież to samochod do miasta.
Juz pisalem przy silniku, glosno na wysokich obrotach, na 5 biegu przy 70-80 km/h po trasie jest naprawde super.
Ekonomicznosc swietna. Po trasie spali z 5-6 l. Na gazie troche wiecej, ale generalnie tutaj bardzo duzy plus.
Super gdyby nie trzeba bylo ladowac kasy w pierdolki
Tutaj duzy minus, kupe malych drobiazgow... slabe klamki, odkrecające się fotele, ale czego wymagać od kilkunastoletniego samochodu wartego akutalnie z 5000 zł :)
tutaj nie wystepowalo duzo usterek bez ktorych nie moglem jeździć. 1 raz jak oderwala mi sie rura na poczatku ukladu wydechowego, a 2 raz zaworek w silniku od ukladu wspomagania hamowania (nie wiem czy dobrze to nazwalem :). Oprocz tego zuzyly mi sie elementy zawieszenia, ale to normalnie po takim przebiegu.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.1 60KM 44kW [l/100km]

Peugeot 106 I