Ocena kierowcy - Peugeot 107 Hatchback 5d

bart66621, 14 lat temu
Silnik 1.0 12V 68KM 50kW
Rok produkcji 2007
Peugeot 107 Hatchback 5d 1.0 12V 68KM 50kW 2005-2011 - Oceń swoje auto
Silnik : silnik, silnik i jeszcze raz silnik. samochód odróżnia się od innych samochodów, zdecydowanie lepiej prezetuje się niż wszystkie niemieckie wozy wszczególności W- folkowe*
autko super do jazdy po mieście i poza miastem. Przed zakupem zastanwiałem się nad zakupem smarta ale nie ma to w ogóle sensu. 107 jest pod każdym względem lepsza.
1.0 silniczek daje dużo frajdy z jazdy, po wkręceniu go powyżej 6000 obrotów budzi się w nim mały demon. Silniczek jest fajnie nastrojony i nie można się za bardzo do czego przyczepić.
Mała awaria zwiazaną z przełeżeniami tzn. nie można było wrzucić żadnegoz biebów 2 ; 4 i R. Przełożenia nieco długaśne.
Twardy, sztywny można śmiało brać agresywnie zakręty. Jeśli szukasz super komfortu to się poważnie zastanów, porównanie do gokatra jest najbardziej trafne. Mi osobiście bardzo odpowiada : )
widoczność do tyłu jest słaba, rekompensują to na szczęście wielgachne lusterka zewnętrzne.
Duzo masy plastycznej, w założeniu konstruktorów miało być ergonomicznie i jak do jazdy w mieście jest ergonomicznie.
grzeje chłodzi i odmaraża.
Mały duży samochód. O ile z zewnątrz wydaje się mały o tyle wewnątrz w szczególności z przodu jest sporo miejsca.
słychać przyjemny warkot 3 cylindrowego silniczka, poza tym jest ok.
mi średnio w cylku mieszanym wychodzi 5.2 zależy to jedank od stylu jazdy. na całym baku jak dotąd udało mi się zrobić 610 km wynik do pobicia na letnich oponach.
małe samochody są trendy i mają swoją cenę, wartość nowej 107 na poziomie trzydziestu paru tyś to trochę dużo. Trudno poruwnywać 107 mam szacunek do fiata ale Panda to straszny badziew*
przełożenia skrzyni.
Peugeot 107 Hatchback 5d