Ocena kierowcy - Peugeot 207 Hatchback 5d

Beskidek, 16 lat temu
Silnik 1.4 16V 88KM 65kW
Rok produkcji 2007
Peugeot 207 Hatchback 5d 1.4 16V 88KM 65kW 2006-2011 - Oceń swoje auto
Karoseria : Jest sliczna , wszyscy sie oglądaja za moim autkiem......Nie dziwie sie , bo jest tak urocze że mozna sie w nim zakochać. Tak nie żartuje .
Silnik : super , cichy , i żwawy .
Zawieszenie : zawieszenie , najlepsze w tej klasie.
Układ hamulcowy : hamulce jak brzytwa , świetne i niezawodne
Nie mam uwag , tylko same pochwaly .Super autko , ciche , szybkie ekonomiczne i eleganckie.
Silnik równo pracuje jest cichy, nawet go nie słychac na światlach albo na postoju .Za to jest dynamiczny i ma odejscie jak cholera .W metrach jest 100 km.na liczniku .Nie ma żartów , radary czychają .
Biegi wchodzą lekko , jednym palcem .Lewarek zgrabny , precyzyjnie wykonany.
Na zakrętach , to można spać ,/ pasażer oczywiście / nie czuć że zakręty są .Rewelacja mówie wam .
Z tyłu nie wiem bo ja tam nie siedze a z przodu jak w kinie panoramicznym .Widocznośc znakomita .
Bez uwag.
Ogrzewanie , w koszulce możesz jechac i w majteczkach , tak cieplutko jest w zimie .A latem luzik nawiewy walą zimne powietrze .Jest super.
Jest duzo miejsca , a z tyłu swobodnie mozna siedzieć , luz jest nawet za duży .Miejsca jest ful .
Radio gra , nie slychac szumu ani gwizdu opon......A jak nie gra radio to mozna cicho rozmawiac nie potrzeba wrzeszczec albo krzyczeć , jest dobrze wyciszone .
W mieście malo pali 7.1 na trasie jak jechalem to 5.3 ,no ale jazda była ponad 100 km/ h .
Jakośc , najwyższa.Tapicerka lux, wykonczenie super. Bajerów ma tyle że trzeba studiować dlugo aby wykapować jak to dziala. Tyle jest techniki i elektroniki że prostak nie kumaty musi sie uczyć co najmniej tydzień .
Jest to auto tak dobrze zrobione i ma tyle dodatków , że warto było go kupic ....Inne auta tej klasy to szmelc .
Usterek nie mam , jak narazie , myle że nie będzie .To jest marka porządna . Inne marki jak mowią użytkownicy to pluja ze zlości , żalują i co chwile jeżdża do serwisu .....A ja sie smieje , leje paliwo i do przodu jazda i bez żadnych problemów. Radze wam nie kupujcie szmelcu . Ja chwale to co mam , bo to jest najwyższa półka w tej klasie .

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 16V 88KM 65kW [l/100km]

5,4