Ocena kierowcy - Peugeot 207 Hatchback 5d

Kostucha, 5 lat temu
Rok produkcji 2011
Peugeot 207 Hatchback 5d 1.4 75KM 55kW 2006-2012 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny
Posiadam peugeota od 2016 roku, w Pl jestem pierwszym właścicielem, auto przy zakupie miało nieco ponad 60tys km. Coz mogę powiedziec.. to mój pierwszy samochód, po zdaniu prawka. Z początku byłem bardzo zadowolony, wygląd auta mi odpowiadał (w sumie dalej mi się podoba), po lifcie prezentuje się na prawdę dobrze! Piekne światła (szczególnie ledy z tylu) sylwetka nienaganna, wnętrze zadbane, całkiem dobrze wykonane, może poza przyciskami otwierania/zamykania okna które w szybkim czasie mi się rozpadly(zapadły się do środka). Fotele naprawdę wygodne! Auto całkiem dobrze się prowadzi na drodze. Skrzynia także nienajgorzej. Jednostka silnikowa... no właśnie, po czasie gdy już zyskałem pewność siebie na drodze, zacząłem narzekac, wiadomo te 75km... rozpędzić się nie łatwo, natomiast gdy złapie się prędkość 207 ładnie leci, lecz wiadomo nie jest to pojazd do wyścigów na drodze, a do spokojnej jazdy, w czym sadze sprawdza się dobrze. Spalanie przy odpowiedniej jeździe jest na prawdę na dobrym poziomie. Niestety, po czasie furmana zaczęła nawalac... głowica, blok, nie łatwa sprawa. Troszke trzebabylo się przy tym wysilać aby doprowadzić z powrotem do porządku. Wada? Z pewnością elektronika, która u mnie po pewnym czasie także zaczęła sprawiać figle, a to wspomaganie, a to abs, a to hamulce, z elektrykiem zaczęliśmy się często widywac

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 75KM 55kW [l/100km]

Usterki Peugeot 207