Ocena kierowcy - Peugeot 207 Hatchback 5d

kajzer, 14 lat temu
Silnik 1.4 VTi 95KM 70kW
Rok produkcji 209
Peugeot 207 Hatchback 5d 1.4 VTi 95KM 70kW 2007-2012 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : Układ hamulcowy- brzytwa. W poprzedniku nieraz miałem serce na ramieniu. Światła - super, wyciszenie - nie słychać silnika . Trzeba patrzeć na obrotościomierz czy silnik pracuje
za mało zrobiłem kilometrów aby oceniać prawidłowo.Narazie jestem zadowolony czas pokarze co będzie dalej .Po roku użuwalności ocenię go jeszcze raz.
Silnik pracuje bardzo cicho i równo.Jest dynamiczny i lubi wysokie obroty. wygłąd i stylistyka super.Lampy - bajera.
Biegi wkleszcza się łagodnie bez zacięć i zgrzytów Wydaje mi się ,że brakuje 6-tego biegu.
Drogi trzyma się wyśmienicie , choc na dziurach i nierównościach kołysze się i podskakuje.
Przy cofaniu brakuje czujników cofania.
ogrzewanie dobre i bardzo szybko się nagrzewa .Klima działa dobrze , ale zobaczymy jak w upałach?
Z przodu OK z tyłu trochę mniej miejsca jak siedzenia przednie są cofnięte do tyłu.
wyciszenie - nie słychać silnika . Trzeba patrzeć na obrotościomierz czy silnik pracuje.
Na trasie dość oszczędny ale w mieście jako samochód miejski mógłby być oszczędniejszy. zrobiłem dopiero niecałe 1000 km ,jest nie dotarty : w miescie do 8/100 poza miastem około 5,7 /100
mnie nowy z salonu wersja Trendy z klimą ,alarmem - super zamek ,lakier metalik i inne bajery co dawają w standarcie kosztował 42 tys + 12 letnia Xsara
Narazie OK.
Narazie OK.