Ocena kierowcy - Peugeot 405 II Kombi

Kindzior, 21 lat temu
Silnik 1.9 D 64KM 47kW
Rok produkcji 1995
Peugeot 405 II Kombi 1.9 D 64KM 47kW 1992-1996 - Oceń swoje auto
Gorąco polecam egzemplarze z niewielkim przebiegiem. Osobiście przejechałem takim autkiem 90000km w niecałe dwa lata i bardzo sympatycznie to wspominam. Lamborghini to to może i nie jest, ale..:)Nie wiem jak sprawują się inne Lewki ale z tego co słyszałem egzemplarze "Made in France" znacznie lepiej znoszą nierówną walkę z polskimi dziurami (mój niestety zmontowali panowie z Lublina, którym bardzo dziękuję, że swoją pracą dali pole do popisu moim umiejętnościom radzenia sobie z niektórymi usterkami)
Do 200000 km-poezja! Teraz trochę gorzej:(
Bez zarzutu poza ciężko wchodzącym pierwszym biegiem
Trzeba liczyć się z faktem, że polskie dziury wykończą zawieszenie każdego Lwa:(
Jak dla mnie - bez zarzutu
Trochę kiepsko ze schowkami. Poza tym OK
Nie ma co narzekać jak się nie ma klimy ani elektrycznego ogrzewania
Bez zbędnych komentarzy
Do 150000 jeszcze nieźle ale później coraz gorzej. Uszczelki drzwi - do bani. Wyciszenie silnika - nie ma oczym mówić - chyba nikt go nie wyciszał:(
No tutaj to rewelacja - max 6,5l/100km
Jeżeli uda się "wylornetować" autko kupione w Polsce, z niewielkim (autentycznym!!) przebiegiem, które nie miało na dachu koguta TAXI ani nie pocałowało drzewa, to życzę szerokiej drogi i gwarantuję sporo radości z posiadania wehikułu klasy średniej
Sporo duperelek do poprawki (bez problemu jak się ma garaż i trochę oleju w głowie)
Po przekroczeniu magicznej cyferki 2 z pięcioma zerami na liczniku-tragedia.Walcze juz z drugą pompą wtryskową i nie zanosi się na szybkie zwycięstwo. Końcówki wtryskiwaczy poszły się kochać. Umarł wentylator chłodnicy. Po 120000 remont tylnego zawieszenia, po 160000 - przedniego. Poza tym w zasadzie tylko olej, filtry i paski.

Usterki Peugeot 405 II

Peugeot 405 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu