Ocena kierowcy - Peugeot 505 Sedan

donatzamiara@wp.pl, 21 lat temu
Silnik 2.5 D 69KM 51kW
Rok produkcji 1987
Peugeot 505 Sedan 2.5 D 69KM 51kW 1981-1990 - Oceń swoje auto
kiedy jeżdziłem maluchem wyobrażałem sobie jak to będzie kiedy kupię duże i dobre auto. Patrzyłem zazdrośnie na wszystkich szczęściarzy. "Chorowałem" też na "beczkę" ale odkąd mam 505 patrzę na to mercedesa nieco z góry. jeśli ktoś kocha to auto i dba o nie, to ono odwdzięczy się miłym i bezawaryjnym użytkowaniem.
nie zachwyca przyspieszeniem ale jak nauczysz się dobrze zmieniać biegi to jedziesz jak automatem
jak nauczysz się dobrze zmieniać biegi to jedziesz jak automatem, synchronizator - pierwsza klasa
żal tego auta na polskie drogi, na dobrej nawierzchni sunie jak po lodzie
nawet ślepy wszystko by widział w tym aucie
za wysoki drążek zmiany biegów, blokuje dostęp do odtwarzacza płyt, polecam zmieniarki
po tylu latach nieco nawala wentylator, ale nigdy nie zmarzłem
słonia z kopytami tu wsadzisz
mogłoby być ciut lepiej ale to zależy tez od zużycia silnika ja nie narzekam, ci co żyłują sowje auta mają problem
najwięcej w zimie spalił w mieście 8,7; latem jest to ok.7,3; moj rekord to 6,6 na trasie, nie jeżdżę szybciej niż 110km/h
całe szczęście że ja mam Peugeota 505. szkoda że już nie produkują wart był pieniędzy które za niego dałem
nigdy nie stanął na trasie, raz nie odpalił przy - 15stopniach celsjusza, po prosu trzeba wiedzieć co trzeba wymienić i nie ma prawa cie zawieść (dlatego polecam przeglądy)
patrz piętro wyżej
Peugeot 505 Sedan