Ocena kierowcy - Peugeot 605

Silnik 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Rok produkcji 1994
Okres użytkowania: 5 lat
Peugeot 605 2.1 TD 12V 109KM 80kW 1994-2000 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : w sumie wszytko zaskoczyło mnie pozytywnie wybrałem zawieszenie gdyż nie sądziłem że jest takie mocne jak na francuza naprawde polecam
Polecam to auto przestronne, wygodne fotele, bogate wyposażenie tanie części (zamienniki) , nic nie rdzewieje, duże mocne auto sam się przekonałem (kolizja) wystarczyło tylko naciągnąć :D
teraz jak sprzedawałem to 17 letnie auto kupujący stwirdził że chodzi jak benzyniak (tak cicho)
ok tylko przeguby wtytarte przegóby na drążkach (jest ich sporo) powodują duże luzy
rewelacja
nic dodać nic ująć tyle miejsca aż za dużo można powiedzieć żaden inny się nie umywa
średnio palił mi 6l do 7,5l Ekonomika Ekonomika ekonomika
za taką kasę ma się wypasioną limuzynę o ładnej sylwetce z mnóstwem "bajerów" pełna elektryka poprostu super
Myślę że każdy kto miał ten model miewał problemy z zamkami do drzwi oraz elektryka (przednie światła) ale to naprawde mała wada
Jeżeli chodzi o paważne usterki to cóż jaki samochód z 91 roku ich nie ma jak np wymiana przegubów czy pompy paliwowej oraz poduszek silnika jednak częsci bardzo tanie i prosta wymiana

On - zużycie paliwa dla silnika 2.1 TD 12V 109KM 80kW [l/100km]

6,7