Ocena kierowcy - Peugeot 605

mcprzemo2@o2.pl, 15 lat temu
Silnik 2.1 TD 12V 109KM 80kW
Rok produkcji 1994
Peugeot 605 2.1 TD 12V 109KM 80kW 1994-2000 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : bardzo duży komfort mimo swojego wieku;)
całokształt ok , ale warto zwrócić uwage na korozje..
ogólnie niezawodny przez rok zrobiłem 40tys km i nic nie nawaliło,ale osiagi kiepskie..
ok
bardzo dobrze trzyma sie drogi:) nie ma znaczenia czy jade 50czy 150km/h tak sam komfort!
widoczność całkiem dobra mimo dużych rozmiarów. Moja dziewczyna uczyła się jezdzić na tym aucie i lepiej jej szło niż Elką na kursie;p ...mówi samo za siebie
wszystko na swoim miejscu!! minus za przełączniki otwierania tylnych szyb
w zime super, w lato troche słabo chłodzi..
bardzo wygodnie z przodu i z tyłu nawet dla osób o wzroście ok 2m!!
dość głośny silnik i szumy 100km/h niezbyt przyjemne
niskie spalanie,nigdy nie doszło do 9L nawet przy 5os i ok 250kg w bagażniku!! super!! WIELKI MINUS za ceny napraw kosmiczne ceny jak na tak stare auto i słaba dostępnosc!! ( przykład: pękła mi linka sprzęgła i w zadnym sklepie jej nie mieli, a w serwisie krzykneli za nią 750zł!!!) musiałem dorabiać
za małe pieniądze można mieć oszczędne,ale duże rodzinne auto\"limuzyne\" ogólnie OK gdyby nie to że to Francuz...
bezpieczniki lubią sie palić. 3 razy wymieniałem końcówki wachaczy (zasługa naszych dróg)!! trzeszczące plastyki....lubią się urywac:/ małe problemy z klamkami,ale to są drobiazgi
z poważnych usterek to padła mi pompa wtryskowa spory wydatek ok 1000zł no i turbina jest turbiną chyba tylko z nazwy..też dośc droga sprawa dlatego nie regenerowałem narazie,ale raczej trzeba, żeby mieć start z polonezami na światłach;P ocena 4--

On - zużycie paliwa dla silnika 2.1 TD 12V 109KM 80kW [l/100km]

7,1