Ocena kierowcy - Peugeot 806

Fan, 15 lat temu
Silnik 2.0 HDI 109KM 80kW
Rok produkcji 2000
Peugeot 806 2.0 HDI 109KM 80kW 1999-2000 - Oceń swoje auto
Inne : Zaskoczyło mnie tak naprawdę wszystko. W długie trasy często podróżuje w 6 osób z bagażami i jedyne co odczuwam w stosunku do jazdy w pojedynkę to, że auto jest jeszcze bardziej komfortowe. Można nim bez trudu wjechać do lasu lub na nierówne polne drogi i też sobie doskonale radzi. Prawdę mówiąc trudno tu opowiadać o jakimś konkretnym szczególe, bo wszystko zasługuje na uwagę.
Komfort jak w limuzynie wyższej klasy, w trasie auto jest bezbłędne, w mieście ze względu na gabaryty trzeba się przyzwyczaić do małych niedogodności związanych z parkowaniem i nawracaniem.
Czasami mógłby sie zbierać troszkę szybciej (zwłaszcza na 1 biegu), ale z mocą niema żadnych problemów.
Nie jest idealna, ale chodzi dobrze
Bez zarzutów
Akwarium, pomijając przednie słupki, ale można się przyzwyczaić
Wszystko pod ręką, chociaż do ręcznego z drugiej strony trzeba się przyzwyczaić
Chłodzi jak trzeba i grzeje też, totalny brak parowania. Ilość nawiewów jak w dużym autobusie (kilkanaście).
Bardzo dużo miejsca, chociaż osoby bardzo wysokie mogą dotykać kolanami obudowy pod kierownicą
Do 120 super, później ciut głośniej. Sprężarka dość głośna ale oglnie ok. Tak naprawdę najbardziej hałasuje opływające powietrze, kiedy zamontowane są relingi
Tutaj inni producenci powinni się uczyć, z pewnością nikt nie spodziewa się takiego spalania po tak dużym aucie
Ja kupiłem to auto za średnią rynkową cenę i szczerze mówiąc kompletnie nie spodziewałem się, że będę aż tak zadowolony
Jedyne co może denerwować to wymiany żarówek, których w tym aucie jest mnóstwo, ale za to nigdzie nie jest ciemno
Brak

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 HDI 109KM 80kW [l/100km]