Oceny Pontiac Firebird – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Pontiac Firebird

~fbody123
Coupe 3.4 i V6 148KM 109kW
Trudno ocenić taki samochód dzisiaj - nikt tego nie kupuje z rozsądku, jego właściwości jezdnych, czy super ;) niskiego spalania, a po prostu z ciekawości, chęci pogrzebania i zabawy. I do tego nadaje się idealnie - jak każda inna zabawka. Był to świadomy zakup i nie wiem jak mogę ocenić go inaczej, niż na 5 gwiazdek - każda inna ocena powoduje, że zasadność takiego zakupu staje pod znakiem zapytania.
~łukasz24
Coupe 3.1 V6 140KM 103kW
To auto jest duze glosne paliwozerne uklad kierowniczy jest z plasteliny i strasznie prowadzi sie w koleinach , ale jest najpiekniejszym autem na swiecie ma swoj styl i nie znalazlem jeszcze auta ktore bym bardziej chcial miec...
3,8
~kraken
Coupe 3.8 i V6 208KM 153kW
Auto jest wspaniałe. Jadąc nim człowiek wie ze żyje. Pieknie wygląda i ten dzwiek silnika. Mimo małej popularności łatwe jest w serwisowaniu. Polecam każdemu kto kocha motoryzacje.
~Voytoolek
Coupe 3.1 V6 140KM 103kW
Poprostu trzeba się takim autem przejechać. Szyk i czad za kierownicą.
~filozof777@vp.pl
Coupe 5.7 i V8 Trans Am 309KM 227kW
Przewiozłem nim do tej pory może 8 osób. Z ręką na sercu.. wierzcie mi... wszyscy się dosłownie trzęśli z wrażenia...
3,6
~Kabdul
Coupe 5.0 V8 190KM 140kW
Świetny samochód. Masę frady. Jak nieokiełznana nastolatka daje masę frajdy, z czasem robi się irytująca, ale i tak jest zajebista.
~Piotrek
Coupe 3.1 V6 140KM 103kW
Samochód naprawdę jest wart polecenia, silnik pięknie chodzi, nie zawodny, w miarę ekonomiczny.
2,6
~Ptack
Coupe 3.4 V6 140KM 103kW
to beznadziejne, mało porsktyczne auto, źle się prowadzi, słabo hamuje, cienko przyspiesza, sypie się i jest głośne i dużo spala. Ale inego nie chcę...no, może kilkanaście lat starsze :)
~Pawel
Coupe 3.4 V6 140KM 103kW
To jest najleprzy samochud dostępny w tak niskiej cenie.
~czyzyka31@wp.pl
Coupe 5.7 i V8 Trans Am 265KM 195kW
To najfantastyczniejszy samolot,jakim zdarzyło mi się jeździć.Frajda?To z pewnością mało powiedziane.Polecam każdemu by dosiadł takiego smoka,satysfakcja gwarantowana!
Pontiac Firebird