Najnowsze oceny Pontiac

~zbigg@interia.pl
Van 3.4 i V6 182KM 134kW
Pontiac Trans Sport II
koniecznie dodatkowa chłodnica do transmisji(przegrzewanie to jej wada fabryczna(usunięta w 4T65)-koszt ok.500PLN z montażem,części-drobiazgi z ogłoszeń,poważniejsze-dobry mechanik z upustami na oryginalne części.Nie jest tragicznie.Przed zakupem b.dobrze sprawdzic i ew.odłożyć 20% na ´wyprowadzenie´ autka.
3,1
~Porter
Pontiac Trans Sport I
Auto miałem w 2006r. Do dziś śni mi się po nocach...a rodzina dalsza i bliższa do dziś wspomina ten samochód w różnych anegdotach.
~Edward
Pontiac Vibe I
VIBE to ten sam TOYOTA Voltz dla rynku Japonji, europejski analog - TOYOTA Corolla Verso. Świetny samochod za dobre pieniądze.
~Robert
Pontiac Vibe I
Ten samochód jest przyjazny! Szkoda,że u nas nie można go kupić w salonie tylko trzeba wozić z USA!
~polexjack
Pontiac Trans Sport I
Ogólnie komfortowy samochód dla całej, nawet bardzo dużej rodziny, lub jako super samochód dostawczy. Jestem bardzo zadowolony i rozmyślam nad zakupem Pontiaca w nowszej wersji, bo autko naprawdę wygodne i nigdy mnie nie zawiodło.
~Daniel0
Van 3.1 i V6 SE 122KM 90kW
Pontiac Trans Sport I
Samochod dla rodziny. Przy 7 miejscach niestety ma symboliczny bagaznik, ale wyjecie jakiegokolwiek siedzenia zajmuje doslownie 10 sek. Jest to typowy amerykaniec, tzn wygdny, komfortowo sie podrozuje, ale skreca i hamuje jak Titanic. :) Do tego trzeba sie przyzwyczaic.
~filozof777@vp.pl
Coupe 5.7 i V8 Trans Am 309KM 227kW
Pontiac Firebird IV
Przewiozłem nim do tej pory może 8 osób. Z ręką na sercu.. wierzcie mi... wszyscy się dosłownie trzęśli z wrażenia...
~omegamat
Coupe 2.2 i 16V 141KM 104kW
Pontiac Sunfire I
za te pieniadze bardzo fajne autko, ciekawie wyglada i jest tanie w utrzymaniu
~Piotr Warszawa
Pontiac Vibe I
samochod oceniam naprawde bardzo dobrze, sam design- wyglad zarowno w srodku jak i na sewnatrz robi duze wrazenie, jest to jakgdyby polaczenie 3 styli - Vana, Jeepa i samochodu rodzinnego z duza przestrzenia zaladunkowa, podswietlenie zegarow jak w Lexusie, naprawde robi ogromne wrazenie, dynamiczny a zarazem ekonomiczny ilnik, duzo wygodniejsze fotele niz w Toyocie, bardzo dobrze sie prowadzi, naprawde ciezko zanlesc jakies minusy tego auta...
~Piotrek
Pontiac Trans Sport I
gdyby silnik był niezawodny i nie nasze doświadczenie z jego remontem to jeśli się go kupi od przyzwoitego i uczciwego użytkownika jest autem bardzo wygodnym, bezpiecznym, cichym, z regulacją twardości zawieszenia, bogato wyposażonym, plastikowa, więc niegnijąca buda- wiele zalet