Ocena kierowcy - Pontiac Grand Prix VII

Dubaj, 18 lat temu
Silnik 3.8 i V6 12V GT 203KM 149kW
Rok produkcji 2004
Pontiac Grand Prix VII 3.8 i V6 12V GT 203KM 149kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Napewno jest to auto z typu SEDAn SPORT niektorzy mowia ze nawet CUPE 5 dzwi , ale w rocznikach od 2004 nastapiły juz takie zmiany i tak dopracowano autko ze warto miec takie cacko ----POLECAM -- moja cena wywoławcza to 70 tys zł boss@carmotors.pl 0605 394 958
bardzo dobry i zrywny , wersja GT II silnik III GENERACJI
skrzynia rewelcia , ma przedbiegi bardzo dobrze sie spisuje
bardzo dobrze trzyma sie drogi , ale TC EBD itp nie pozwalaja poszalec , ale to dla naszego bezpieczeństwa
duze okno z przodu , lusteka duze , nie powiem napewno krązownik
mam wszystko w zasiegu reki , wiekszosc kalwiszy na kierownicy , pieknie podswietlony i zabujczo duze liczniki zrobione na sportowy model SUPER
tutaj nie ma oczym mowic , chcesz ciepło masz , nawet w tyłem bo ma podgrzewane fotele , chcesz zino tez masz , a jak chcesz przeciag to opusc szyby
bardzo duzo miejsca z przodu i tyłu nic dodac nic ujac , a naprawde ma duzy bagaznik jeszcze tam by ktos sie zmiescił
dobrze wyciszony , podaczas jazdy delikatny szum słychac , silnika to nie słychac , ale ma fajne delikatne mruczenie takie rasowe sportowe z rur wydechowych
pali jakies 12 l w miescie ale jak depne a tak to mniej, co powiem nie zaskoczyło , na trasie to super bo troszke pow. 8L na 100km
Mam takie auto do sprzedania z 2004 rocznika przebieg 37 tys km , moj mail boss@carmotors.pl 0605 394 958
nic sie nie psuje , tylko czujniki od cisnienia opon warjja ale jest na to sposób.
nic sie nie psuje

Pb - zużycie paliwa dla silnika 3.8 i V6 12V GT 203KM 149kW [l/100km]