Oceny Porsche Boxster 987

Oceny Porsche Boxster 987 – wybierz silnik

Najnowsze oceny Porsche Boxster 987

~Krzysztof
Cabrio 3.4 S 295KM 217kW
Polowałem na 911, ale finalnie nabyłem Boxster S i ten samochód strasznie pozytywnie mnie zaskoczył. Dodam na wstępie, ze miałem okazje jeździć 911 w bazie carrera typ 997 w manualu wersja coupe. Jako, ze to moje pierwsze Porsche miałem zapewne ten sam dylemat co wiele osób rozpoczynających przygodę z ta marka - kupić starsze 911 czy nowszego Boxster. Wybrałem to drugie i absolutnie nie żałuje. Boxster S, jest wyższa wersja modelu. Cechuje...
~Łukasz
Cabrio 3.2 S 280KM 206kW
Za całokształt daję mu 10/10 facet sprzedał mi naprawde fajne auto!Jeszcze mną emocje kierują wiec dopuki coś nie nawali będę szczęsliwy jak piesek który dostał kośc po 10 dnowej głodówce :) Życzę wszystkim upragnionych wozów ! Ja juz swój mam!!
~Maksym Poznań berlusconi50@onet.eu
Cabrio 3.4 320KM 235kW
Pierwszy raz kupiłem samochód marki Porsche i porównując koszty leasingu do jakości to uważam że płaci się głównie za legendę i znaczek. Przejechałem ponad 34000 tys km głównie Poznań Hamburg więc jeśli chodzi o czas to wypada rewelacyjnie . Z Poznania do Hamburga jadę w niecałe 3 godz.
~KarolMak
Cabrio 3.2 S 280KM 206kW
Absolutna perełka, wrażenia z jazdy są niesamowite. Silnik o wysokiej kulturze pracy, automatyczna skrzynia bardzo płynnie zmienia biegi. Czysta jakość Porsche, jestem zachwycony tym autem.
~Przemek
Cabrio 2.7 245KM 180kW
Fenomenalny samochód w swoim segmencie! Czysta radość z jazdy i prawdziwa motoryzacja - bez turbo, tylko pojemność, dźwięk silnika, rewelacyjny rozkład masy
~Jamesik
Cabrio 3.2 S 280KM 206kW
Banan nie schodzi z twarzy przy każdej jeździe. Rewelacja
~Dodo
Cabrio 3.4 S 295KM 217kW
Bardzo fajny samochód, chociaż jakość drobiazgów pozostawia dużo do życzenia
~Łukasz
Cabrio 3.2 S 280KM 206kW
w życiu nie jechałem szybszym autem ,samochód zbiera sie doskonale!Dzwięk silnika jest powalająco piękny! (Silnik)
~hmmm7
Cabrio 2.7 245KM 180kW
witam wszystkich zainteresowanych w przyszłości zakupem boxtera - kupiłem to auto z myślą o lecie, na zime raczej sie nie nadaje, ale w lato - najlepszy zakup jakiego dokonałem, wprawdzie jest głośny i ciasny - ale właśnie o to chodzi!!!! po kilku dniach jazdy kiedy wsiadam do cayenna czuje sie w nim jak w limuzynie a nie w porsche choć kiedy nie posiadałem boxstera myslałem ze ma troche sportowy charakter. Boxster ma 2 razy mniej mocy jak... (Silnik)