Dodaj swoją ocenę

Najnowsze oceny Porsche

~Tomi
SUV 3.2 i V6 24V 250KM 184kW
Porsche Cayenne I
Polecam każdemu ten samochód. Lepiej wybrać silnik V8 - zużycie paliwa niewiele większe, a dynamika sporo lepsza.
~VEKA
SUV 4.8 S V8 400KM 294kW
Porsche Cayenne II
Super auto dla rodziny czy tez samotnej osoby - osiagi porownywalne z autami lekko sportowymi, wygodne, pakowne b. drogie przy zakupie w Polsce roznica jaka zaplaci mialem Lellek opole to ponad 70tys zl. Polecam Broker auto zamawiaja w prost z fabryki Porsche moja konfiguracja kosztowala 410,000zl z oplatami! Lellek 485,000 Cennik porsche w niemczech zaczyna sie wersja S ponad 70,000€ w Polsce 92,000€ poniej bylo jeszcze lepiej...
~Tomek
SUV 4.5 V8 S 340KM 250kW
Porsche Cayenne I
Piękny SUV z 100% charakterem Marki, optycznym jak i jezdnym.
3,3
~Rafał
SUV 3.0 Diesel 245KM 180kW
Porsche Cayenne II
Zupełnie przeciętny samochód za duże pieniądze. Cena nie przystaje zupełnie do jakości. Brakuje ergonomii w wielu miejscach. Słabe wyciszenie, średniej jakości materiały i mechanika. Wygląd zewnętrzny na plus, ale wygląd i logo nie robią samochodu.
~Si3
SUV 3.6 V6 400KM 294kW
Porsche Macan I
Codziennie jak go odpalam w garażu to mam wrażenie ze powinienem nim jeździć ciągle Ten samochód to narkotyk
~gre gre
Coupe 2.7 245KM 180kW
Porsche Cayman I
Kiedy kupowałem to auto przyjechałem do sprzedawcy bmw3 e91 2.0 d. Gość popatrzył na bmw i powiedział: Cayman to dobre porsche iak na początek. Rzeczywiście po 3 latch mogę to potwierdzić Cayman to zupełnie coś innego niż bmw 3 d. Chociaż trochę sobie nim pojeździłem, Bruksela, Praga, tor Poznań, ciągle mnie zaskakuje. Pprzyznaję, że jestem całkowitym amatorem jeżeli chodzi o jazdę sportową.
~Tylko Macan!
SUV 3.0 V6 258KM 190kW
Porsche Macan I
Uwielbiam ten samochód, choć widzę jeszcze wiele miejsc w których można by ten samochód podrasować:) Niemniej oceniam ten samochód jako cudowny:) Poszukiwałem SUV'a i jeżdżąc praktycznie wszystkim co jest na rynku od mniejszych po większe SUVy ten wygrał. To jak się prowadzi to auto to jest niezapomniane uczucie i ciężko się przesiąść nawet na chwilę do innego samochodu.
~lucky
Coupe 3.4 Carrera 300KM 221kW
Porsche 911 996
911 to samochód doskonały .Warto spełnić szczeniackie marzenie by choć przez chwile móc cieszyć się tym wynalazkiem. Jeżeli twierdzisz że najlepszy samochód to kombi TDI to znaczy że jesteś bardzo nudnym facetem.
~GTI
Coupe 3.4 Carrera 300KM 221kW
Porsche 911 996
Wspaniały samochód, używam go do jazdy na codzień, jest to moje jedyne auto, sprzedałem passata bo przestałem nim jeździć, mimo że uważam, że był świetny. Nawet poniedziałek nie jest taki zły, kiedy ma się świadomość, że do pracy pojedzie się porsche.
~Marek
SUV 4.8 V8 S 385KM 283kW
Porsche Cayenne I
Auto fajne na pierwszy rzut oka, w codziennym użytkowaniu uciążliwe.

AUTOCENTRUM.PL S.A.