Dodaj swoją ocenę

Najnowsze oceny Porsche

~GTI
Coupe 3.4 Carrera 300KM 221kW
Porsche 911 996
Wspaniały samochód, używam go do jazdy na codzień, jest to moje jedyne auto, sprzedałem passata bo przestałem nim jeździć, mimo że uważam, że był świetny. Nawet poniedziałek nie jest taki zły, kiedy ma się świadomość, że do pracy pojedzie się porsche.
~Tylko Macan!
SUV 3.0 V6 258KM 190kW
Porsche Macan I
Uwielbiam ten samochód, choć widzę jeszcze wiele miejsc w których można by ten samochód podrasować:) Niemniej oceniam ten samochód jako cudowny:) Poszukiwałem SUV'a i jeżdżąc praktycznie wszystkim co jest na rynku od mniejszych po większe SUVy ten wygrał. To jak się prowadzi to auto to jest niezapomniane uczucie i ciężko się przesiąść nawet na chwilę do innego samochodu.
~Tomek
SUV 4.5 V8 S 340KM 250kW
Porsche Cayenne I
Piękny SUV z 100% charakterem Marki, optycznym jak i jezdnym.
~VEKA
SUV 4.8 S V8 400KM 294kW
Porsche Cayenne II
Super auto dla rodziny czy tez samotnej osoby - osiagi porownywalne z autami lekko sportowymi, wygodne, pakowne b. drogie przy zakupie w Polsce roznica jaka zaplaci mialem Lellek opole to ponad 70tys zl. Polecam Broker auto zamawiaja w prost z fabryki Porsche moja konfiguracja kosztowala 410,000zl z oplatami! Lellek 485,000 Cennik porsche w niemczech zaczyna sie wersja S ponad 70,000€ w Polsce 92,000€ poniej bylo jeszcze lepiej...

Dziennik kosztów dla Porsche

11,4
~majaap@tlen.pl
SUV 4.8 V8 S 385KM 283kW
Porsche Cayenne I
Twoj samochod mowi o tobie duzo.Porche mowi wszystko,bez dodatkowych komentarzy.
~Irek
SUV 4.8 V8 S 385KM 283kW
Porsche Cayenne I
Piękny, rasowy SUV, o takim mażyłem. Mój przyjaciel powiedział "że można go polizać" Zaczołem rozumieć, co znaczy przyjemność z jazdy. bardzo wysoka jakość wykończenia, wszystko pasuje nic nie trzeszczy, zamyka się i otwiera jak należy.
~Utaszo
Liftback 4.8 V8 400KM 294kW
Porsche Panamera I
Prezentacja na bardzo wysokim poziomie, co prawda jak się wjeżdża na serwis Porsche to trzeba mieć minimum 10.000 w kieszeni, ale samochód tej klasy powinno się kupować z pełną świadomością kosztów utrzymania
~Tomi
SUV 3.2 i V6 24V 250KM 184kW
Porsche Cayenne I
Polecam każdemu ten samochód. Lepiej wybrać silnik V8 - zużycie paliwa niewiele większe, a dynamika sporo lepsza.
~Porsche fan
Coupe 2.5 Turbo 250KM 184kW
Porsche 944 I
Polecam każdemu 944, robi doskonałe wrażenie, otwierane lampy z przodu to ewenement - coś nietypowego, wspaniałego, sylwetka tego samochodu jest po prostu doskonała i przykuje każde oko :) to prawdziwe rasowe sportowe auto
~maćko
Cabrio 2.5 Boxer 24V 204KM 150kW
Porsche Boxster 986
ostatnio miałem problem z fiatem bravo II w dieslu :) hehe to świadczy że moje auto ma swe lata ale powyżej 160 km/h konkurencja się wykrusza ...

AUTOCENTRUM.PL S.A.