Ocena kierowcy - Renault 11 Hatchback

Seba (MIMI), 19 lat temu
Rok produkcji 1984
Renault 11 Hatchback 1.7 82KM 60kW 1983-1987 - Oceń swoje auto
Autko mozna kupic za małe pieniadze załozyc gaz i smigac i smigac nie ma problemu rdza .duze autko przestrone bez problemu mozna jechac w długie trasy w 4 osóbki!
Silniczek bardzo fajnie pracuje jest bardzo elastyczny
Skrzynia biegów ma swoje małe wady 1,2,3 sa to biegi strasznie krutkie trudno było mi sie przyzwyczaisc !
Wszytko jest o.k oprucz stukania w kierowncy chyba gdzies na przekładni na dronzku jakies teflonik sie wylatał!
Widzocznosc jest o.k chociac mam wszytkie czarne szybki oprócz przedniej jest o.k
Wentylacja jest super autko bardzo szybko sie na grzewa nawet przy bardzo niskich temperaturach jest super!
Przestrzen jest o.k
Wiciesznie jest dobra ale mogło bys lepsze
Autkiem smigam na gazie i tylko na gazie bo kupiłem ja i dotej pory nie moge dojsc do ładu z gaznikiem chyba brakuje mu paru czesci ale pali bez problemu zawsze nawet przy -15 na gazie
Dałem za autko 3 tys zł rok temu ale dzuo młotszych autke wyglonda gorzej niz moja renóweczka i zostaje z styłu jak ze swiateł wciskam gaz do deski bardzo fajne autko!
kupiłem autko to robiłem uszczelniacze na zawodach i to było wszytko zrobiłem juz 15 tys i nawet nie zaglondam po maske . małe pierdołki to stukanie przekładni kierowniczej chociaz nie ma nidzie luzu ,przy mrozach centrach sie zacina a reszta super
Odpukac cały czas smigam i ani razu mi nie staneło jestem bardzo zadowolony chociaz na poczatku bardzo sie bałem!

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.7 82KM 60kW [l/100km]

8,9